2726

حوصلم سر رفته چیز دیگه ایی به ذهنم نرسید😂

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی میتونی پستمو تو لینک زیر لطفا لایک کنی ☺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4182754/مسابقه-مسابقه-مسابقه?postId=131834736

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

🤣😂😂

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

علاقه ای به عکس گذاشتن از خونه ندارم. ولی جاروبرقی این وسطه😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
علاقه ای به عکس گذاشتن از خونه ندارم. ولی جاروبرقی این وسطه😁

چندروز پیش دوروز جاروبرقی موند سالن کسی برنمیداشت گفتم صاحبش پیدانشه میذارم حراج خخخخ

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
نامرتبه منم حال ندارم جمع و جور کنم ب بزرگواری خودتون ببخشین😅

😑عه شبیه اون اسب قرمزه بچه بودم داشتم دقیقا قرمزشو داداششمم نارنجیشو داشت

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2706