2737
2734
عنوان

مادرشوهرم خیلی حسوده چیکارش کنم؟؟

277 بازدید | 24 پست

من کم خونم شوهرم برام شیر و مغز و .. گرفت من شیرو کمپوت و تخم بلدرچینو گذاشتم یخچال مادرشوهرم چپ چپ نگام میکرد بعد شوهرم گفت نازنین کم خونه از چیزاش نخورین مادرشوهرم گفت منم کم خونم چرا واسه من نگرفتی شوهرمم جوابشو داد کلا هرچی میخورم یا میخرم یه جوری نگام میکنه انگار قرض باباشو ازم میخواد اینم بگم از قبل عید روستاییم دیگه نرفتیم خونمون

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خوب برا اونم بخره،،،،،، چ پسرهایی،،، داری میگی روستا طرف تو بدبختی پسر بزرگ گرده،،، حالا یکم شیرو پسته بخره چی میش،، جوابش داد؟؟ چقدر بی ملاحظه است شوهرت،،،، ما هم کم خونیم حالا چند روز چیزی نخوریم چیزی نمسش5

2731
نمیدونم چراعروس بیچاره هرکاری میکنه به چشم مادر شوهرش مباد

اره بخدا با پول خودم گرفتم نمیدونم چرا اون زورش میاد

2738
وا خوب برا اونم بخره،،،،،، چ پسرهایی،،، داری میگی روستا طرف تو بدبختی پسر بزرگ گرده،،، حالا یکم شیرو ...

تو قضاوت الکی نکن اون خودش اینقد پول داره و تو کمدش خوردنی قایم کرده فقط یکمشو درمیاره از کمد اونارو میخوره بقیشو قایم میکنه من چرا بخرم

ای بابا اینطوری که شیر و بلدرچین و کمپوت ازت زهرمار میشه ، حالا که تو روستا بودین خونه خودتون نبودین نمیگرفت ، امروز شوهرت برات خریده که فردا میخواین برین خوب نمیخرید فردا خونه خودتون میخرید ، خوبه که شوهرت میفهمه تو کم خونی داری باید برات بخره شوهر من که اگه گرسنم بشه تندتر غذا بخورم میگه مثل گاو میخوری و همیشه فکر میکنم احساس پرخوری و شکمویی داره نسبت به من  

چرا مغزو میزاری جلوی اونا خوب قایم کن تووسایلات خودت بخور

مغزا پیش خودمن شیرو بقیه چیزا تو یخچاله

2706