2737
2734

بیایید از خوابهایی بگید که تعبیر شدن و به واقعیت پیوستن. یا خوابهایی که از آینده خبر دادن. از خوابهای عجیب تون بگین. تجربه هاتون رو با ما در میون بزارین. 

یه صلوات برای حاجتم بفرستین 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار خواب دیدم رازی که داشتم همه فهمیدن اینقدر خوابم واقعی بود داشتم سکته میکردم تعبیرش این بود که به ندرت این جور افراد که این خواب رو میبینن ازدواج میکنن سه هفته بعدش ازدواج کردم

2728

زنداداشم رفته بودسونومنم خوابیدم خواب دیدم دوتاپسربچه میان تواتاقم میگن عمه پاشوبیاناهاربخور زودبیدارشدم رفتم به مامانم گفتم 5دقیقه بعدش زندادشم زنگ زدگفت جنسیت هردوشون پسره 

تقریبا واقعیت دارن چندروز قبل فوت بابام خواب دیدم خونه بابم مثله خونه های جنگ زده شده بود و یکی ازاقواممون که فوت شده واسش لباس آورده بود و همینطور خواب دیدم دندونم از دهنم افتاد روی خاک واسه همکارم گفتم بهم گفت نترس نشستم رو پله های محل کارم بهش گفتم آخه تواز خوابای من خبرنداری.چندروز بعد بابام بدون اینکه حتی نشکلی داشته باشه فوت شدن

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

من بچه بودم اماما رو میدیدم تو خواب...

یک بار امام علی رو با اسبش دیده بودم...

یک بار خانم فاطمه رو...

یک بار هم علی اصغر رو...

ولیی یه روز برای مامانم تعریف کردم این خوابارو دیگه ندیدم از اون روز...

یک بارهم: من پدر بزرگم وقتی فوت شد وقتی داشتن دفنش میکردن تربت کربلا ریخته بودن رو صورتش من سر چهلمش خواب دیدم تو خونه ماست و داره با من حرف میزنه و یه جلیقه تنشه که عکس امام حسین وحرمش روشه و به من گفت من بخشیده شدم اقا وساطتم رو کرد...

وقتی بیدار شدم فقط داشتم اشک میریختم ومو به تنم سیخ شده بود...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738

پدرم چند شب پیش خاب دیده بود با داییش تو یه بیابونن بعد میگف ی مرد قوی هیکل قدبلند سرتاپاسفید دیدم ک صورتشو پوشونده ی دفترم دستشه میگه من کرونام دارم اسم مینویسم کیا بگیرن این بیماریو .میگفت من و داییمم فرار کردیم دنبالمون نیومده.

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
من بچه بودم اماما رو میدیدم تو خواب... یک بار امام علی رو با اسبش دیده بودم... یک بار خانم فاطمه ر ...

روحشون شاد باشه و خوش به حالشون که بخشیده شدن 

روحشون شاد باشه و خوش به حالشون که بخشیده شدن  

ممنون.

اره واقعا همیشه به خودم میگم کاش منم لیاقت بخشیده شدن با وساطت امامان رو داشته باشم...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

من هم دو سه ماه قبل خواب دیدم که برادرزاده ام تصادف کرده. با سر و صورت خونی از خیابون کشیدیمش کنار. تو خواب طوری داد میزدم و گریه می کردم که با صدای گریه خودم از خواب بیدار شدم. یه ماه بعد برادرزاده ام رفت کما و بعدش هم فوت شد 

از موقعی که اون خواب رو دیدم تا زمانی که اتفاق افتاد شاید باورتون نشه که نمی تونستم بخوابم. هر ۵ دقیقه بیدار میشدم و استرس زیادی داشتم. دعا و صدقه هم جلوی اون اتفاق رو نگرفت 

2706