2733
2739

🤗🤗🤗

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سرگرمی تو شده بازی بااین دل غمگین و خستم.‌‌...

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
2738

میگن هیچ عشقی تودنیا مث عشق اولی نیس میگذره ی عمری اما ازخیالت رفتنی نیس

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

خواب دیدم آسمون از چشم ماه افتاده بود

خون من از گوشه ی چشم تو راه افتاده بود

برباد رفته

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

مادرم حرفی بزن که تشنه ی لالاییم
من که جان میدم برایت همدم تنهاییم

من همیشه کودکم آغوش تو جای من است
من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است

بوسه بر دستان گرمت میزنم شاه دلم
با حضورت خانه روشن میشود ماه دلم

هر چه میخواهد دلم پیش تو پیدا میشود
این همه خوبی چه جوری در دلت جا میشود

مادر همه جان و تنم شوق نفس کشیدنم
به موی تو قسم تویی دلیل زنده بودنم

❤❤❤

مادرم سنگ صبور بیقراریای من
مرهمی بر زخمهای این دل تنهای من

مادرم دور تو میگردم عبادت میکنم
مادرم جای خودش عشقم صدایت میکنم

مادرم جانم فدای چهره ی معصوم
تو هر چه میخواهی بگو من نه نمیگویم به تو

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

این اهنگ باوجودیکه قدیمیه ولی هنوز کلی حس خوب میده بهم 

ای گل رویایی ای مظهر زیبایی تو عروس شهر افسانه هاییی من عاشق تو هستم قدر تورو میدونم و...

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706