2733
2734
عنوان

آش اسفناج چجوری درست کنم

1610 بازدید | 11 پست

اسفناج بخارپز دارم.. شوهرم مریض شده ..میخوام براش آش درست کنم توش چیا بریزم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جو  عدس پیازداغ ونعنا لوبیاقرمز درحددوسه قاشق بریز اختیاری

جک هم می‌ریزیم واسه اش

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
عزیزم خوشمزه میشه این آش؟ من جغندر ندارم و تو نت سرچ کردم خیلی دستوراش متفاوته اینکه شما میگی چه ...

خیلی خوشمزس خیلی

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2738
عزیزم خوشمزه میشه این آش؟ من جغندر ندارم و تو نت سرچ کردم خیلی دستوراش متفاوته اینکه شما میگی چه ...

بلغورجو ها  ازاین ریزا

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
میشه بگی دستور پخت رو بی زحمت

بلغور جو رو بااسفناج خردشده همراه ساقه وچغندرنگینی شده بااب ب مقدار لازم میذاری تاکامل بپزه حدود۲ونیم۳ساعت وقتی نیم ساعت اخرپخت عدسم اضافه کن تا بپزه وپیاززیادبانعناسرخ کن بریزداخلش تاتواین نیم ساعت جابیفته میتونی الوچه خشک هم بریزی داخلش