2733
2734
عنوان

جشن امسال ما+عکس

12954 بازدید | 152 پست

سلام خاله شوهرم هرسال جشن نیمه شعبان میگیره بهترین

ن شکل ممکن خیلی ارادت داره تمام مال و جونشو میزاره‌‌‌‌امسال میدونید ک ..

......شب خواب دیده ک ی سیدی امده میگه ختما جشن بگیر خاله گفته آخه کمیم..گفته عب نداره ب مولود خوان هرسال هم بگو بیاد الانم ما اینجایم ۱۲نفریم ....التماس دعا دارم بچه ها

وخدایی ک بشدت کافیست...

محتاجم ب دعات

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش به سعادتش

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738

عزیزممم توروخدا سر سفره ای دستو بزار رو سفره برا من دعا کن حضرت مهدی برام واسطه بشه بین خدا ک این ماه باردارشم دوقلو سالم باشن دیگ سقط نشه توروخدا حضرت مهدیو ب نرجس خاتونش برام قسم بده ک واسطه شه برام اسمم شقایقه😢😢😢 ممنون گلم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706