2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر جان ببخشید عزیزم اگه کسی بود میشه منم سوال بپرسم لطفا 🙏🏻 

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
در مورد خودم خوب کار میکنه

بقیه چی؟؟؟؟👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
2738
زیاده ها    

حالا یکی بپرس ببینم چی میشه ....در مورد خودم همیشه حدسم درست در میاد . در مورد دیگران امتحان نکردم

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

شرمنده نمیتونم الکی بگم ....اخه هیچ ذهنتیتی ندارم ازتون. ....فقط مطمئنم اگه به خودمون انرژی مثبت بدیم مشکلاتمون حل میشه

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
1..مشکلات مالی همسرم رفع میشه؟ کی؟ وضع مالی ش خوب میشه 2..خواهرم کی ازدواج میکنه مهاجرتش درست می ...

اولین چیزی که با خوندن سوالات به دلم افتاد:

اواخر امسال کار همسرت شروع ب درست شدن میشه

خواهرت ازدواج میکنه اما مهاجرت ن

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
اولین چیزی که با خوندن سوالات به دلم افتاد: اواخر امسال کار همسرت شروع ب درست شدن میشه خواهرت ازدو ...

واسه منم میگی 

فقط یکیه

میشه بپرسم؟👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
2706