2737
2739

بچه ها رفتیم از مادر شوهرم اینا سر بزنیم خواهرشوهرمم اومد واسه بچه هام چند تا عروسک اورده بود بعد فهمیدیم نو نیستن. خیلی ناراحت شدم هنوزم بهشون چیزی نگفتم. همشم میگفت بخاطر کرونا اینارو خریدم انداختم ت  ماشین لباسشویی یکم خراب شده. یعنی ارزش بچه هام همینقدره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم میرفتم مینداختم تو حیاطش بی ارزش خودشه😒

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2731

وظیفه خواهر شوهر نیست به بچه هات هدیه بده ‌..حالا هرچی که داده دستش درد نکنه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738

من زیاد دسته دو ازشون گرفتم

گداشتمشون کنار یه بارم استفاده نکردم

دیگه جرئت نکردن بدن

الان فقط پول میدن

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

منم اسباب بازیای خودم رو میدم به خواهرزاده برادرزاده هام

خیلی هم خوشحال میشن

اسباب بازی مگه نو و کهنه داره

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
وظیفه خواهر شوهر نیست به بچه هات هدیه بده ‌..حالا هرچی که داده دستش درد نکنه

ولی خب کسیم اجبارش نکرده بوده ک هدیه بده👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

شاید واقعا انداخته لباس شویی از کجا میدونی دروغ میگه بغدم اسب پیش کشی رو دندونشو نمیشمرن نمیخای محترمانه بی غر غر بنداز سطل اشغال

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706