2726
عنوان

قهر با خانواده شوهر

3314 بازدید | 34 پست

خانوما سلام من الان دو ماهه با خانواده شوهرم قهرم مقصر هم خودشون هستن هميشه دوست دارن دعوا درست كنن خيلي پر توقع هستن شوهرم خودش با خانوادش ميره و مياد جوابه خوبيامو با بدي دادن منم ديگه نميخوام با خانوادش برم و بيام شوهرمم با خانواده من نمياد و بره و چون حس ميكنم از خانوادش ميترسه

ازدواجمونم فاميليه چي كار كنم؟

تعداد رای : 19
نظرسنجی
20
10
52%
20
9
47%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کش نده خیلی ؛رابطه داشته باش اما تا حد امکان باهاشون قاطی نشو رفت و امدت رو کم اما محترمانه کن

خوده شوهرم نميخواد بريم و بيايم منم ديگه اگه اونم بخواد نه ميرم نه ميذارم شوهرم بياد خونه خانوادم اعصابمو داغون كرده

شوهرا هميشه طرف فك وفاميل خودشون هستن برو ولي اصلا صحبت نكن سوال كردن كوتاه جواب بده

خوده شوهرم نميخواد با خانواده ها بريم و بيايم منم ميخوام باش لج كنم اگه گفت بيا بريم منم بگم ديگه نميام چون خيلي اذيت شدم

ماهم 3ماهه قطع رابطه ایم.شوهرم اصلا نمیره.بهش میگم تو برو بزار آشتی کنیم میگه نه.

خيلي خوبه شوهره تو نميره شوهره من خودش ميره و مياد تلفني هم خيلي قشنگ حرف ميزنه خيلي بچه ننس بعد تو خونه هي به من ميگه من ميدونم حق با توهه

2706