2703
2553
عنوان

خانوما نظر بدین...

83 بازدید | 7 پست

سلام...

برادر من دانشجوی سال سوم دانشگاه فرهنگیانه عاشق یه دختر شده که اونم تو دانشگاه فرهنگیان میخونه.فقط رشته هاشون یکی نیست.

دخترخانوم یه عیب داره اونم اینه که کمی میلنگه البته وقتی چادر میپوشه زیاد معلوم نمیکنه.اونا وضع مالیشونم بهتر از ماست

حالا نظرتون درمورد تصمیم این وصلت چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

آخه ما جای برادر شما تصمیم بگیریم. والا دختر همسایه ما چن سال پیش با ی پسر ازدواج کرده بنده خدا پسره ی کم پاش می‌لنگید ی چن روز بعد از عروسیشون دختره پشیمون شد اومد قهر بعدشم طلاق

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

باید خودش بپسنده من خالم با یه آقا ازدواج کرده پاش میلنگه خوب دیده پسندیده  یا مثلا عمه شوهرم باید خودش قبول کنه 

اینکه زیر چادر مفلوم نی دلیل نمیشه اون خانم همیشه چادر نمیزاره که به داداشت بگو حواسشو جمع کنه من داییم رفت خواستگاری دختر خوشگل بود بله برون که رفتیم دختره چادرش برداشت داییم دید خیلی چاق بهم زد بله برون چون از چاق بدش میاد 

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2714