2733
2739

انشالله عزیزامون سالم کنارمون باشن

بچه هامون خوشبخت بشن

ماهم بتونیم یه خونه خوب که دوست دارم بخریم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😔

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
@_مالکوم_          برااین دوستم بخونین ممنون اسی جان

انشاالله هرنیتی داره برسه صلوات فرستادم واست خانمی اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم انشالله به هرنیتی اومدی خدا بهترینارونصیبت کنه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم هروقت خواستی دعا بکنی قبلش صلوات وبعدش صلوات بفرست خدا به دعات نظرمیکنه گلم تایپکم قبلیم زیارت نرجس خاتون گذاشتم به نیت حاجت روایی دوست داشتی بخون عزیزم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
برا منم‌بخونین ممنون که داداشم و بابام مشکلشان حل شه خیلی ممنون منم براتون صلوات میفرستم اسی جان

انشالله هم بابات هم دادشت مشکلتون حل بشه عزیزم خودتم حاجت روابشی عزیزم صلوات فرستادم واست خانمی اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم انشالله به هرنیتی اومدی خدا بهترینارونصیبت کنه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم هروقت خواستی دعا بکنی قبلش صلوات وبعدش صلوات بفرست خدا به دعات نظرمیکنه گلم تایپکم قبلیم زیارت نرجس خاتون گذاشتم به نیت حاجت روایی دوست داشتی بخون عزیزم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
خیلی ممنونم ازتون عزیزجان... لطف کردین... ان شالله خدا بهترین ها رو به شما بده🤲💚 چشم...

فداتم خانمی انشاالله شماهم حاجت روابشین چشمتون بی بلا

2706