2737
2739
عنوان

دردپریودی دارم پریود نمیشم

180 بازدید | 35 پست

۳سال حدودا اقدامم الان۵روز عقب انداختم ازهفته پیش سینه هام دردمیکرد قلمبه بودالان خوب شده ولی امروز قشنگ حالت پریودی دارم بی حال شدم درددرم ولی نمیشم  ناامیدم دلم نمیخادبی بی بزارم مثل همیشه منفی بشه کسایی که باردارشدید میشه بااین جالت باردارباشم یا باید حتمادرداش شدیدترباشه یاجوردیکه؟؟

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
احتمال خیلی زیاد بارداری.پیشامیش مبارک

واقعا ازکجامیگی اخه دردپریودی میتونه علامت پریود باشه وال دلم یه جوری شد اینجورگفتی یعنی میشه امام زمان هدیه بهم بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم دقیق این علائمو داشتم فک میکردم دارم پریود میشم.ی ذره دل و روده مم میپیچید بهم

چندروز بعدش بی بی زدی وای عزیزم یمشه دعام کنی عکس بی بی داری  ببینیم دوق کنم

واقعا ازکجامیگی اخه دردپریودی میتونه علامت پریود باشه وال دلم یه جوری شد اینجورگفتی یعنی میشه امام ز ...

عزیززدلم😍😍😍

داری مامان میشی فک کنم.

منکه دقیقا همینجور بودم قبل حاملگی.پنج دوز خوبه ک.تا س روز دیگه ب امیدخدا پریود نمیشی.و بعدش ی بی بی چک بزن.

منم دقیق این علائمو داشتم فک میکردم دارم پریود میشم.ی ذره دل و روده مم میپیچید بهم

اتفاقاازصبح بی ادبی دلپیچه دارم خیلی

2738

عزیزم ان شاالله که امروز عیدیتو از امام زمان گرفتی،منم درد پریودی داشتم،ولی دردش دائمی نبود،روزی یه بار درد پریودی میگرفتم،طوری که فکرمیکردم شروع شده،ولی خبری نبود.ولی بازم دوسه روز صبرکن و بی بی بزن ببین جوابش چیه.

خخخخ خوشبحالت کاش جای توبودم

خیلی درد دارم نمیدونم چرا قطع نمیشه دردم. .. همیشه با یه ن دوش میرفت الان نه

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
وااای جدددی؟ چ خوووب. فردا پس فردا بی بی زدی و پثبت شد بهم خبر بده. دارم نی نیمو شیر میدم و حتماا ...

وای عزیزم فدات شم ممنون چشم حتما 

عزیزم ان شاالله که امروز عیدیتو از امام زمان گرفتی،منم درد پریودی داشتم،ولی دردش دائمی نبود،روزی یه ...

وای منم همینجورم روزی یبار انگار مسخرم کرده خهه

2706