2726
عنوان

حسینیم ۵۰

194 بازدید | 20 پست

سلام من دیروز توی تاپیک شما شرکت کردم

برای پدرتون طلب امرزش کردم و سوال پزشکیمو پرسیدم

امیدوارم که واقعا دکتر باشین

هر چی فکر میکنم باورم نمیشه یه نفر دلیلی برای دروغ به این بزرگی داشته باشه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@حسینیم50    

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728
اووووه دیروز که لو رفت خالی بسته تو این سایت که ازین چیزا زیاده جرا باور تمیکنی😂😂

لو نرفته من تو اون تاپیک بودم استارتر اشتباه میکرد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چرا فکر میکنی دروغ گفتن؟

من نگفتم  چند نفر رفتن تو تاپیکش که انگار یه نفر دکتر بودو گفت شما بیسوادی دروغ میگی

نمیدونم خیلی ناراحت شدم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
لو نرفته من تو اون تاپیک بودم استارتر اشتباه میکرد

طرف باباش دیروز فوت شده اومده اینجا تایپیک زده بیاین سوال پزشکی بپرسین😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
بابا ول كنين بد بختو

نمیخوام اذیتش کنم....یعنی دروغ بود؟

طرف باباش دیروز فوت شده اومده اینجا تایپیک زده بیاین سوال پزشکی بپرسین😂😂

منم خیلی برام عجیب بود ولی فکر کردم به خودش مسلطه و میخواد برای ارامش روح پدرش کاری کرده باشه....

من نگفتم  چند نفر رفتن تو تاپیکش که انگار یه نفر دکتر بودو گفت شما بیسوادی دروغ میگی نمیدونم خ ...

عزیزم برو پیام اون دکتربخون تو تایپک ببین پزشک یا نه من یادم نیست کی بود گفتم برای سنگ صفرا برو پیش ارولوژیست گفت مرز پزشکی بهم زدی شما سرچ کنید.ببینید ایا برای سنگ صفرا میشه بری ارولوژیست یا نه ایشون خودشون پزشک نیستند. و نی نی یار گفتن دیگه سوالات پزشکی جواب نده و من انجام نمیدم.شما هم لطفا این تایپک حذف کنید درست نیست اسم من تایپک شما باشه یه سرچ کنید متوجه میشی عزیز جان 

نمیخوام اذیتش کنم....یعنی دروغ بود؟

به نظر من بجای گریه یه کار ثواب انجام بدید.بهتره خسته نباشید ، خدا نگهدار دوستان، من پیج اینستا دارم و روزی 1000نفر سوال میکنند و اشتباه بزرگ کردم خواستم تو سایت کمک کنم که از دیشب اعصابم خورد کردند لطفا تایپک حذف کنید.

2706