2733
2734

نمیدونم

ولی فک نمیکنم مضرباشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ولی من تو طب اسلامی خوندم برای زایمان اسان خوبه 🤔

اسی اگه شد برو لینک زیر لایکم کن 😁

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4182754/مسابقه-مسابقه-مسابقه?postId=131834736

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731

نظر پزشکت رو باید بپرسی که برات محدودیتی داره یا نه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

برای بچه قرارنیس ضرری داشته باشه

اگر مرد با وضو باشه حتی بدون جلوگیری هم رابطه داشته باشید برای بچه مفیده

ولی باید مراقب باشی، لکه بینی اینا پیدا نکنی

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

هر روز؟؟؟ تو بارداری... بنظرم خیلیه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

هر کس شرایطش متفاوته من باردارم وتاجایی ک امکان داره نباید نزدیکی داشته باشم ولی خواهرشوهرم بارداره واصلامشکلی نداره خداروشکر

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2738