2726
عنوان

تاحالا آرزوهاتونو نوشتید؟نتیجه چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 61 پست
ی برگه بردار ب نیت اون شهید اسم‌شهیدو ی گوشش بنویس  بعد بنویس شهید....من این چیزو از ت میخام ا ...

ادم باید از خدا بخواد و شهدا رو واسطه کنه

یکی بگی مثلا شهید فلانی سلام..من فلانی ام..میدونم سفارشمو به خدا میکنی که به فلان چیز برسم چون تو عزیزی برای خدا

خدایا تورو قسم به خون این شهید که رومو زمین ننداز..

نه اینکه مستقیم از خوده شهید بخوای..

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله امروز که تولد امام زمانه به نظرم ایم ایشون رو بنویس یا مادرشون رو چون الان خوسحالن ازشون عید ...

من برات ازامام زمان الان کمک خواستم ک حاجاتت برآورده ب خیربشه انشالله

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2728

میشه برای منم دعا کنید؟ که تا اخر این تابستون با استادن نامزد کنم  ایشالا ک به خواسته هاتون برسین

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤
ادم باید از خدا بخواد و شهدا رو واسطه کنه یکی بگی مثلا شهید فلانی سلام..من فلانی ام..میدونم سفارشمو ...

خب دیگه ت ب اون شهید میگه اونم واسطه میشه من این کارو کردم جواب گرفتم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ارزویی نکردم هیچ وقت یلند پروازیم نکردم 

هرچی بوده راضی بودم و تلاش کردم بهترین خودم باشم

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

من که یه مشکل بزرگ داشتم کمرم خورد شده بود زیر این مشکل همه اماما پیامبرا حتی حصرت ادم همرو صدا کردم اما نشد اخرسر تو همین نی نی سایت خوندم ختم قران بردارم هدیه به مادر امام زمان این نیتو کردم شبش تو خواب دیدم یه جفت کفش خوشگل پامه و به مرور روزهای بعد نشونه هایی دیدم که بلههههه مشکلم داره حل می شه هنوز یک سوم قرانو خوندم تموم نشده ولی گفتم به شماها هم بگم ایشالا که حاجت روا بشین

قشنگ تد توضیح میدی من چهدم خیلی زشت شده بینیم زیر چشمام اصلا جذابیت نداره دلم میخواد چهرم خوب شه اعت ...

نگاه قانون جذب و سابليمينال و كائنات همه اش تويه مايه هس اين به حدي جواب ميده كه منتونيتن حتي رنگ چشاموتغييربدم فقط بايد به ذهنت بفهموني كه زيباهسي بايد قيافه خودتو اونجوري كه ميخواي تصوركني صبحاكه بلند ميشي توهمون رخت خواب به اون قيافه اس فكر كني من چشام ميشي بود با همين سابليمينال شده خاكستري وهمچنين هنوز روش كار ميكنم

باخداباش پادشاهي كن
من که یه مشکل بزرگ داشتم کمرم خورد شده بود زیر این مشکل همه اماما پیامبرا حتی حصرت ادم همرو صدا کردم ...

وای التماس دعا ینیمیشه خواب ببینم دست بکشن روم بگن بلندشو دیگه غصه نخور 

2706