2733
2734
عنوان

داستان واقعی جای من کجاست🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 62583 بازدید | 508 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم دوست دارم خیلی .😘😘😘😘😘 تو حس یخی  و دختر همساده از دوستان گل منین . داستان و ...

سلام خواهری خوبی عزیزم.چندروزه خبری ازت نیست

ممنونم لطف داری ازبس خودت خوبی و دلت پاک و دریاییه همه روخوب میبینی مهربونم😘😘😘🌸🌸🌸🌷🌷🌷🌷

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ممنون عزیزم عالی بود، خیلی هم ممنون که پشت سر هم گذاشتی و جواب ها رو ندادی که داستان از دست در نره

خواهش میکنم گلم لطف داری🌷🌷🌷

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2731
مرسی عزیزم خیلییی عالی بودخسته نباشی    

فداتشم مهربون خواهش میکنم🌸🌸🌸

دستت درد نکنه طلا جون این داستان واقعا بهم چسپید و لذت بردم من داستان ماهنی رو هم خوندم ولی با کلی گ ...

خواهش میکنم گلم خوشحالم که دوست داشتی🌷🌷🌷

2738
سلام خواهری خوبی عزیزم.چندروزه خبری ازت نیست ممنونم لطف داری ازبس خودت خوبی و دلت پاک و دریاییه همه ...

سلام خوبم عزیزم . داستان گذاشته بودی اونو خوندم بعد روزه گرفتم و امروزم تاپیک گردی . ازت ممنونم که داستان میزاری و خبرم میکنی . خیلی ماهی😘😘😘😘😘😘 بهترینا رو برا ارزوم میکنم . خوش باشی همیشه .🌷🌷🌷🌺

براشادی روح امواتم صلوات    
عزیزم داستان خیلی جالبی بود دست گلت درد نکنه از شب تا صبح تمومش کردم عالی بود گلم ممنون 💋💋💋🌹🌹🌹 ...

ممنونم عزیزم لطف داری خوشحالم که دوست داشتی🌸🌸🌸

داستانش تا اینجا خوب بود تند تند بزار فقط🎈😎

تو همه تاپیکای باحال هستین شما 

جز اولینا هم هستین😂 

میشه از این به بعد منم صدا کنین بیام😄

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

استارتر عزیز.  سلام. خدا قوت 

ممنون از لطفت   واقعا داستان عااالی وآموزنده ای بود

ببخشید میشه بازم داستان بذارید 

راستش عادت کردیم  بازم ممنون 

شاد وسر بلند باشی

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2706