2737
2739

چرا میپوسه  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای من روزید۳۰ بار موهامو شونه میزنم ب مرگ خودم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اره گلم ،، شامپوتو عوض کن ،، موهاتو با تخم مرغ ماسک بزن ،،رنگ‌نکن ،،یکم کوتام بکن

تخم مرغ خیلی خوب بود یه مدت میزدم ولی به سختی از موهام شسته میشه یعنی میمونه رو موهام چجوری بشورم که بره بعد از  این که موهام خشک میشن توی سرم چنتا دونه ی سفیدی ریز که از تخم مرغ هست میبینم

من شنیدم بذر شنبلیله خوبه خودمم دارم امتحانش میکنم فعلا که نتیجه داده

بخوریم؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706