2737
2734

کلا این سه تا ضرر ندارن؟

زعفران، فولیک اسید ۱، دارچین

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️

زعفرلن و دارچین اره باعث سقط میشه 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دارچین و زعفران خیلی ضرر دارن حواست باشه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

زعفران دارچین زرشک و فک کنم اویشن نخور..ممنوعه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

زعفران  اون هم در اندازه زیاد  نه اون یه زده که تو غذا به شما میرسه  ضرر داره اون هم برای کسی که رحم ضعیفی داره 

اگر نه من آدم دیدم سه مثقال زعفرون دم کرد خورد بچش سقط بشه نشد 

2738

دارچین نخوردم ازوقتی باردارشدم ولی ۷ هفته بودم سوپ با سیاه دانه خوردم بعدش جوجه با برنج زعفرانی افتادم به لکه بینی تا هعته ۱۲ به گوه خوردن افتادم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

عزیزم هر چیزی کم و متعادل بخور

مثلا یخورده زعفران رو تزیین برنج باشه بخوری کاری نمیکنه

ولی دمنوش بخوری خوب ضرر. دارچین هم همینطور 

فولیک اسید که باید بخوری

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

من همه چی میخوردم با اینکه سابقه سقط داشتم ولی زعفرون و دارچین در حد کم هیچ مشکلی نداره.‌

اتفاقا اگه همه خوراکت با طبع سرد باشه دلدرد میگیری و اذیت میشی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من همه چی میخورم از اول بارداری ولی به اندازه شنیدم ی جا خود زعفرانم ب اندازه تو زیبایی بچه تاثیر داره البته بیشتر ژنتیکیه اما شنیدم تجربه نداشتم حالا اگه بچم یوزارسیفی شد میام خبرمیدم🤣

دارچین نخوردم ازوقتی باردارشدم ولی ۷ هفته بودم سوپ با سیاه دانه خوردم بعدش جوجه با برنج زعفرانی افتا ...

من نمیدونستم 

تا الان که خوردم لکه ای ندیدم

یعنی اتفاقی نیفتاده بنظرت؟😥

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️
2706