2737
2734

چون مادر و پدرایی داریم که به بهونه کرونا، نه آزمایش میرن، نه سونو، نه دکتر، نه بیمارستان!!!! 

تو سونوی ان تی بیماری های کروموزومی و تو سونو آنومالی مشکلات رشدی و جسمی مشخص میشن. آزمایشها هم که جایگاه خودشو دارن! 

نمیرید، نمیرید! از افراد غیر متخصص اینجا سوال میکنین، با جون اون طفل تو شکم بازی میکنین! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینجا یه مادری بود بچش سه هفته بود زردی داشت، هنوز نبردتش دکتر! خب مادر باهوش سطح زردی بالا بره، به نغز بچت آسیب میرسه!!!! 

کرونا با ماسک و دستکش کنترل میشه، آسیب مغزی رو میخوای چیکار کنی؟؟؟ 

جواب اون طفل معصوم رو چی میدی؟؟؟ اون چه گناهی کرده پاسوز ترس تو بشه؟ 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2738

خداروشکر اینجا پست گذاشتید که میرید ولی یکم دقت کنین، از این والدین اینجا زیادن