2726
عنوان

ازکجا بدونم عدد بتام چند بوده؟

114 بازدید | 13 پست

۳روز پیش بتا دادم یعنی روز۹تاخیر زده بود زیر۱۰

وگفتن که منفیه ولی پریودنشدم امروز صبح که ازجام بلندشدم احساس کردم یه چیزی ازم خارج شد رفتم دستشویی دیدم ترشح سفیده وخیلی هم زیادبود....

چطوری بفهمم عددش چند بوده؟احتمال داره باردارباشم و عددش پایین بوده مثلا همون۱۰

چون ۱۰ تا۲۵ مشکوک نوشته

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من با 9 روز تاخیر منفی بودم  با 17 روز تاخیر مثبت ترشح سفید داشتم

واقعا منم مثل شمام

آزمایش خونتون منفی شده بود؟؟؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
آره 1ونیم بود تو 9 روز تاخیر و منفی 

اون موقع علائم داشتی

چون من لک دیدم دوروزقبل موعد که میگفتن برای لانه گزینیه

و۲۰روزه دردسینه دارم ترشح هم دارم که امروز زیادترشده....

بارداری قبلیم هم کلی ترشح داشتم

شاید لقاح دیر اتفاق افتاده بصبر 

نمیشه بفهمم عددش چند بوده؟؟؟آخه فقط زده زیر۱۰

اون موقع علائم داشتی چون من لک دیدم دوروزقبل موعد که میگفتن برای لانه گزینیه و۲۰روزه دردسینه دارم ...

نه هیچ علائمی نداشتم البته چون اون ماه درست اقدام نکرده بودم گفتم دیگ باردار نیستم اما روز پری ترشح بی رنگ داشتم بعد هرروز ترشح سفید و زیاد داشتم ک بی‌بی چک زدم منفی بعد آزمایش منفی شد حدودا 12 روز گذشت صبح حالت تهوع داشتم با سرگیجه تو 16 روز تاخیر شب بی‌بی چک زدم دیدم مثبته فرداش رفتم آزمایش مثبت ولی جنین نبود دو هفته دیگ رفتم جنین دیده شد عجله نکن حامله ای

نمیشه بفهمم عددش چند بوده؟؟؟آخه فقط زده زیر۱۰

نه چون باید ازمایش تیتر بتا میدادی یه عدد ثابت برات درمیومد 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه