2737
2734

گذشته آزارم میده گریه های دم عروسی . بددهنی ها . بی احترامی به خانوادم . تصمیم شوهرم به خودکشی از دست پدر مادرش . دعوا شب عروسیم و خیلی چیزای دیگه حالا باردارم میدونم من زایمان کنم میخوان یکسره تلپ بشن اینجا ریلکس اصلا انگار اونا نبودن که این کارهارو کردن این منو آزار میده مخصوصا چون اون موقع ها جواب کارهاشونو ندادم و فقط گریه کردم 😶😶😶😶 نمیدونم این احساسات رو چطور از خودم دور کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با وجودی که  به روی خودشون نمیارن دیگه و احترام کامل میزارن اما همیشه خدا بدم میاد ازشون ۱۰ ملیون پول منو مادرشوهرم بزور نمیداد از پول عروسیمو واقعا حالم و بهم زد انقدر مال و منال داره که خدا میدونه ولی خسیس و حال بهم زنه 

2738
اینجوری خون و خون ریزی راه میندازن

بی احترامی نکن محترمانه تمام کارشونو که آزارت داده بگو تا سبک شی ضمنا باهمسرت هماهنگ کن اونم کنارت باشه تا چیزی از توش درنیاد.نگفتم دعوا کنی یا بی احترامی!کاملا منطقی.

عزیزم چیزی نگو میخواستی بگی باید زودتر از اینا میگفتی الان فقط کم محلی کن همین. رفت و آمد داشته باش ولی جوری برو و بیا که بفهمن نمیخوای قاطی شی. والا منم زیاد کشیدم ولی الان برا اون یکی عروسا فرهنگشون زده بالا 

سلام.خدا خواست که الان تاپیکت را دیدم.من هم همینطور شدم .توی بارداری که البته دو قلو بارداربودم  پدر شوهرم و مادر شوهرم به سیم آفریدند و هرچه توانستند اذیتم کردند.نتیجه چی شد؟خودم فشارم رفت بالا و پسرم به خاطر استرس بیش از حد بارداری اکسیژن به مغزش نرسید ک با مشکلات شدید عصبی به دنیا اومد و نهایتا در یک سالگی فوت شد؛ اینها را دکتر پسرم گفت که هر بار که حرص خوردی انگار طنابی به گردن بچه انداخته شده .الان حتی مردن اونها  آرامم نمی کنه. دوباره حامله نمیشم.اینها همه تاثیر فشار روحیه که به خودم آوردم .و هیچ چیز جای خودت را برای خودت نمیگیره  حتی شوهرت.تمومش کن🙏❤

من نباید ورنگ میکردم یا توقعی داشتم چون از خانواده متوسطی بودم طعنه یخچال خونه بابام میخوردم سرسفره غذای منو آخرهمه میکشیدبا وجود اینکه دونفر ار من کوچکتر سرسفره بود کارای خونه سختاش بامن بود ولی الان مادرشوهرم به جاری هام میگه دستبند بپوشید وناخن بزارید ومن اصلاح ابرو نمیزاشت برم

2706