2726
عنوان

خامه فرم گرفته ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 80066 بازدید | 1528 پست

ماریا جان کولاک فرمول یک هم عالی جواب میده طعمشم عالیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماریا جان،عزیزم خامه قنادی چه مارکی بهتر سفت میشه،کدوم مارک خوشمزه تره ممنونم عزیزم

صفحه اول عرض کردم. گلرود یا میهن پیرامین خوبه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728
سلام عزیزم بخوام خامه شکلاتی یا کاکائویی داشته باشم باید چیکار کنم؟ یه بار کاکائو به خامه فرم گرفته ...

سلام گلم. پودر کاکاعو رو الک کن روی خامه بعد شروع کن به فرم دادن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
ماریا جون ۱۸۰ گرم آرد و ۱۵۰ گرم پودر قند چقدره لیوان فرانسوی میشه ؟

هر قاشق ارد 25 گرمه. یک لیوان ارد 125 گرمه. حدودا یک لیوان و نیم 

پودر قند هم یک لیوان 200 گرمه. سه چهارم لیوان بریز

ممنونم، خراب نمیشه خامه؟؟ چند روز دیگه تولده، استرس دارم

استرس چرا. اروم باش. خامه ی نزده بگیر خودت فرم بده. نگرانم نباش

سلام گلم بله میشه، 

سلام ماریا جون

خدا قوت

ببخش یه سوال داشتم من خامه اماده از قنادی گرفتم اول سفت بود اما وقتی با همزن زدم شل شد و از اونجا که ترسیدم دیگه با همزن نزدم و خامه کشی کردم اما خامم شل بود به نظرت باید بیشتر هم میزدم؟ تقریبا چند دقیقه؟ چون هوا گرمه زیرش باید یخ میزاشتم ؟

سلام ماریا جون خدا قوت ببخش یه سوال داشتم من خامه اماده از قنادی گرفتم اول سفت بود اما وقتی با همز ...

گلم اگه خامه اماده میگیری دیگه نباید بزنیش

2706