2737
2739
عنوان

بچه ها صبام دیشب خواستگاریم بود +عکس گل

| مشاهده متن کامل بحث + 13673 بازدید | 363 پست
خب قیمت جاهای مختلف فرق داره دلیل نداره دروغ باشه بعدشم این خانوم خوشحالن خوب نیست حس قشنگشونو خراب ...

وا مگه من گفتم دروغ میگه یا حسشو خراب کردم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی گلم ایشالاعروسیت

ایشالهههههه اگه کرونا بذاره 😓

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
نه ولی ایشون خوشحال بودن و خواستن حس خوشبشونو شریک شن نه اینکه بپرسن قیمت گل خوبه یا نه که ما بگیم ب ...

منم نگفتم دروغ میگه میشم ازش نگرفتم و فقط گفتم گرون افتاده بهش 

۵۶۰تومن خریده  ۳۲تا رزه

وای خدا چه خوشگله خوش بحالت و انشالله مبارکه و خوشبخت بشی  برا ما هم 😍 دعا کن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

سرقيمت گل بگم كه رزهامعمولادرجه دارن قيمت هاشون فرق داره همشون يه قيمت نيستن كه وگل فروش هزينه باكس ودرست كردنش روهم ميگيره تواين گروني به نظرم عجيب نيست درسته قيمتش بالاست ولي عجيب نيست 

وااای صبا چقد خوشحال شدم برات عزیزم چی شد بالاخره بله رو گفتی یانه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706