2726

مامانا لباسای تابستونی خیلی قیمت مناسب آوردم فقط محدود هست اگر خواستید سریعا پیام بدین در واتس اپ یا اس م اس به شماره ۰۹۱۹۳۰۱۲۶۱۱ بلوز شلوارک جوجه و خرسی سایز ۴،۵،۶ جنس عالیییی فقط ۳۰ هزار

بازم هست؟

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تهرانم اامکان پست به همه جا داریم گلم

پسرم دوسالشه دخترم 7واسه این سایز دارین؟

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
دو ساله دارم ولی ۷ ساله نه لباسام تا ۴ سال هست

باشه عزیزم ممنونم

2706