1711
1707

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
1710

هوا گرم نمیشه این کرونا شایدکم شه.برف ندوست

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

سردم شد😬😬😬

#palestine #قدس اگه آمریکا دولت مستکبره، اسرائیل هم رژیم مستأجره.حکم تخلیه‌ش هم گرفتیم😏😁یه وقت به کرونا بر نخوره به اسرائیل میگیم کویید ۱۹۴۸...؟😂گرگ رو از هر طرف بنویسی، صهیونیسته😏

من برف میخواممم😐

💚💙 تانیایی_گره _از _کار_بشر_وا_نشود‌_با افتخار حافظ کل قران هستم 😍الگوی زندگیم خانم فاطمه الزهرا  🥰من یه شهریوری هستم ..یه دختر فوق العاده مهربون والبته مغرور😎این کاربری که میبین قل و خواهرمه😍hadis133👉👉....خواهر داشتن یه نعمت خیلی بزرگ و خواهر دوقلو داشتن یه نعمت خیلی بزرگ تر🥰خوش به حال من😁از همینجا بهت میگم خیلی دوست دارم 😉😍دوستای عزیزم که علاقه مند به حفظ قران هستن من یه گروه آموزش قران در تلگرام دارم هرکس خواست درخواست بده تا عضوش کنم⚘سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤شنیدی میگن چادری ها عاشق ترن..❤😍
1709

شهرماهم دیروز اومد امروزم کل شهرتوی مه فرو رفته😍😍

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..........................................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنمدر هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!
1712