2410
2553
حالا مثلا اگر بلدید راهنمایی بدید چی میشه؟  بیچاره نه بی ادبی کرده نه سوالش مورد داره

والا مگه اینجا ارث بابامونه اخه برادر باید وازلین بزنه ب دستش و دستکش پلاستیکی کنه دستش تا عرق کنه خوب بشه

حنا هم خیلی خوبه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
حالا مثلا اگر بلدید راهنمایی بدید چی میشه؟  بیچاره نه بی ادبی کرده نه سوالش مورد داره

تجربه ثابت کرده

مردا با همچین سوالایی دنبال حرف زدن با خانوما هستن

شما میخوای راهنماییش کن،ب خودت مربوطه

من حرفم همونه ک گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ویتامین آ د،،وازلین،تریامسینولون ان ان...هرکدوم از اینارو دارین استفاده کنه.خوب میشه،بخاطر شستشوی زیاده اینطوری شده

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

وازلین و پماد ویتامین Aفکر کنم خوب باشه. حتما هر بار که دست میشورن مرطوب کننده بزنن. همسر منم به مواد شوینده و ضدعفونی کننده خیلی حساسه دستاش همینجوری میشه. 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2714
خب خداروشکر خودش لو داد انگشت سبابه یا اشاره خانمش میخاره!!!!!!!!!!! حالا راهنماییش کن

خیلی ذهنت مشکوکه عزیزم . همسر منم دقیقا همینجوری شده بود دستش . اونقد بد بود همش خون میرفت از بس میخاروند دستاشو. بعدا رفت دکتر گفت به مواد ضد عفونی کننده و مایع دسشویی و ظرف شویی حساسیت داره. دوتا پماد داد خوب شد الان یادم نیس چی بود اگه پیدا کنم میگم اسماشو اسی

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
خیلی خانمی از بس که بعضیا فضولن

بی ادبن....هنوزحرف زدنو بلو نیستن...موفق باشید.....حالا خوبه من تمام دکترایی ک میخام برم یا خریدایی ک میخام بکنم اقامون اول میپرسه

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
خیلی ذهنت مشکوکه عزیزم . همسر منم دقیقا همینجوری شده بود دستش . اونقد بد بود همش خون میرفت از بس میخ ...

عزیزم ذهنم مشکوک نیس

اینجور مردا رو خوب میشناسم

دست منم زخم شد،اتفاقا تاپیک هم زدم واسش ،نوشتم با چی خوب شد

برو تو تاپیکام ببین

حرف من چیز دیگس

انگشت سبابه ی زنش میخاره!!!!!!!!(من مشکوکم یا این.....)چرا شماها انقدر ساده این آخه

تجربه ثابت کرده مردا با همچین سوالایی دنبال حرف زدن با خانوما هستن شما میخوای راهنماییش کن،ب خودت ...

بد بخت عقده ای مگه من مثل تو ام بیچاره یه سوال پرسیدم خانمای خیلی خانم جواب دادن به تو چه

2706