2703
2553
عنوان

از شیر گرفتن😫😴😌

174 بازدید | 35 پست

مامانا 😍امروز از صبح روی سینمو چسب زخم زدم که مثلا بوف شده چند بار اومد سمتش و لباسمو دادم بالا ترسید و رف البته ۲ سال کامل نشده حدود ۶۰روز دیگه تولدشه حالا به نظرتون کار خوبی کردم مجبور شدم اخه غذانمیخورد حالا چیا بهش بدم که اذیت نشه و ضعیف نشه و اینکه شبا رو چکار کنم ؟؟؟؟؟

عزیزم یهو نگیرش کم کم دررعرض دوهفته فعلن شبا رو بهش بده خواهرمن در عرض ۴ماه گرف اول صبح تاظهر نداد یک هفته بعد بعدازظهر تولد ۲سالگیش شباروهم گرف

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
شما چکار کردی واسه شیر 

سه ماه اینطورا ک مونده بود به دوسالگیش کم کم از وعده های روزانش زدم،فقط موقع خواب ظهر و شب میدادم،بعد که نزدیک تولدش بود چسب زدم و گفتم‌تمام،هر چی گریه و بهانه کرد نوازشش میکردم تا خوابش ببره،تا ۵ ماه اینطورا هر روز میومد چک‌میکرد ببینه چسب داره هنوز یا نه🤣

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
چطوری مثلا هر وعده کمش کنم آخه جنبه نداره 😆مثلا کفتم پیش خودم ی هفته تو روز ۵بار بهش بدم ولی اصلا ن ...

باید سرگرمش کنی ب بازی خوراکی  من بیرون میبردم یادش میرفت  الان این گزینه رو هم باید حذف کنی 😁🥴

اره اونو میدم ولی موندم بعد ۲سال شیر شب چکار کنم 

من بعد یکسال دیگه شیرشب ندادم پسرم الان ۲۰ ماهشه

دو وعده در روز شیر میدم البته شیرخشک میدم

دکترشم گفت بعد دوسال بکن یه وعده

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706