2737
2734
عنوان

باردارم شوهرم مهمان دعوت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 82 پست
کاری به بارداریت ندارم کاری به نفهمی شوهرتم ندارم ولی مهموناچقدرنفهمن وبیشعورن که تواین اوضاع میان م ...

دقیقا😐😶😑با وجود امثال این آدم نماها این کرونا تا ابد هست و هممونو میکشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بربخوره بهتر از اینه که بیفتی خدا نکرده به خونریزی اونجا مگه میاد میگه اره تقصیر من بود!! بهش بگو ...

اره غذای بیرون به خوردشون بده کرونا بگیرن راحت شی

والله😅😅😅😅

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بار پذیرایی کن ولی وقتی مهمونت رفت تا چن روز استراحت کن بگو خسته شدم پا درد و کمر درد گرفتم بخاطر اینکه خم و راست شدم بخاطر مهمون. با دعوا نگو که ناراحت بشه با یه لحن آروم و مظلوم. 

2728
اقا فک کنید کرونا نیست شما بگید من چجوری بگم دعوت‌نکن ک ناراحت نشه

ناراحت شه خب😶مهم نیس تو اذیت میشی فقط اون نباس ناراحت شه؟؟؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
دقیقا😐😶😑با وجود امثال این آدم نماها این کرونا تا ابد هست و هممونو میکشه

دقیقاهمینه همش حس میکنم دچارمرگ تدریجی شدیم ذره ذره داریم میمیریم به خاطر نفهمی یه عده همونایی که خریدعیدرفتن مسافرت رفتن الانم معلومه مهمونی هم میرن😏

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
وای عزیزم درکت میکنم منم از صب تا حالا عین ی مرده متحرکم کلن خیلی خستمه کل بدنم درد میکنه نمیدونم چم ...

خب مال بارداریه عزیزم ساعت ۱۰ پاشدم غذا درست کردم، من خدا خدا میکنم یکی بیاد برام غذا درست کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)

چکشی بزن تو صورتش

بگو مرتیکه کرونا اومده ...یه بیماریه که آدم میکشه

تو مهمون دعوت میکنی؟چجوری با این مردها زندگی میکنین که حرفتون به یه ورشونم نیست

من این مردارو یه ثانیه تحمل نمیکردم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

گاو شدن.منم ی ماهم بود شوهرم ۲۰ نفر مهمون دعوت کردم یکم کمکم کرد ولی بیشتر کارا با خودم بود.وقتی هم اومدن ی چیزی از تو کابینت میخواستم اون ته ته بود شوهرم و مادرش بالا سرم وایساده بودن من با این وضعم رفتم گرفتم .تازه آقا توقع بهترینارو واسه مهموناش داشت.تکرد غذاراز بیرون بگیره من فقط دسر درست کنم

2706