2726
عنوان

اگه کسی چیزی نخوره چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 38 پست
هیچی داداشم الکی از خونه بیرونم کرد ماهواره خراب بود عصبی شد رو من خالی کرد الان تو یه اتاقم مامان ب ...

الهی عزیزم ،،غصه نخور دیگه ،،داداشا کلا اینجورین ،،خیلی ادمو اذیت میگنن،،این اصلا مشکل نیستا ،،برو خداروشکر کن سالمی ،،پاشو بخاطر مادرت برو بیرون

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه گاری خانوم،، خودکشی و عذاب خودت گناه کبیرستا،، پاشو برو بخور ،، میدونی اگه اینجوری بمیری باید ...

من یه بار این کارو کردم با قرص الان میخوام خودمو بکشم و تمام همه راحت شن از دستم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
الان برای لاغری اعتصاب غذا کردی؟! 

گفتم که میخوام بمیرم خسته شدم دیگه نمیتونم زندگی کنم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
الهی عزیزم ،،غصه نخور دیگه ،،داداشا کلا اینجورین ،،خیلی ادمو اذیت میگنن،،این اصلا مشکل نیستا ،،برو خ ...

مامانم پسر پرسته همش میکوبه تو سرم بخاطر اون خسته شدم از دست همشون 

😐نمیدونم 😐
من یه بار این کارو کردم با قرص الان میخوام خودمو بکشم و تمام همه راحت شن از دستم

همه اینطورین ک فکر میکنن بمیرن راحت میشن ،، زن عموی من خودشو کشت ،،شوهرش رفت یه زن جون گرفت ،، الانم خوشبختن ،،پدر مادر زن عموم یه مدت ناراحت بودن الان اصلا یا شونم نمیاد،، فقط اینو بدون خودن زندگیت نابود میشه ،،سعی کن بجای خودکشی  یه کاره ای بشی بعد التماست کنن اون موقع میتونی تقاص بگیری

انسان بدون آب سه روز و بدون غذا یک هفته زنده است

اینجوری نه میمیری نه راحت میشی چون دکترا مثه دفعه قبل نجاتت میدن و گند میزنن به برنامه ی خودکشیت منتها چیزی که میمونه این وسط تو مثه سابق برنمیگردی خونه ممکنه فلجی چیزی بشی یه عمر میفتی رو دست خانواده ات هم میشی عذاب خودت هم عذاب بقیه  پاشو خودتو جمع کن زندگیتو درست کن بزرگترین هدیه خدا به تو زندگی بوده لیاقتتو نشونش بده 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
گفتم که میخوام بمیرم خسته شدم دیگه نمیتونم زندگی کنم 

اگه میخای بمیری غذا نخوردن راه درستی نیس برو از بالا پشت بوم خودتو پرت کن پایین 

و اینکه کسی که واقعا بخاد خودشو بکشه تاپیک نمیزنه 

توخیلی ادم ترسویی هستی 

تو خیلی بی اعتماد به نفسی که به جای جنگیدن با مشکلاتت داری ازش فرار میکنی

اون دنیاتم میخای خراب کنی

موفق باشی

مامانم پسر پرسته همش میکوبه تو سرم بخاطر اون خسته شدم از دست همشون 

منم دوتا بچه دارم پسرمو بیشتر اهمیت میدم تا دخترم ،،دختر برا خونه مردمه ،،باید دکش کنی بره چون وابسته بشه نمیتونه با یه مرد زندگی کنه تا تقی به توقی بخوره دلگرم مامان میشه برمیگرده ،،برا همین مادرت اینجوری ،،تو اصلا این چیزارو به خودت نگی  نهایت دو سالدیگه ازدواج کن راحت شی،

اگه میخای بمیری غذا نخوردن راه درستی نیس برو از بالا پشت بوم خودتو پرت کن پایین  و اینکه کسی ک ...

کمکش کن اگه واقعا رفت خودشو پرت کرد تو خودتو میبخشی؟! عه این چه حرفیه امید بهش بده دلداریش بده حالش خوب نیست خب

چشم ها رو باید شست جو  دیگر باید دید اینجوریه؟!؟! 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
منم دوتا بچه دارم پسرمو بیشتر اهمیت میدم تا دخترم ،،دختر برا خونه مردمه ،،باید دکش کنی بره چون وابست ...

بدم میاد ازت میخوای ناراحت شو میخوای نشد روز خوش 

😐نمیدونم 😐
2706