2726
عنوان

اگه کسی چیزی نخوره چی میشه

1304 بازدید | 38 پست

اگه کسی یه روز هیچی نخوره بخوابه قند خونش هم افتاده باشه چی میشه ؟ 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالشه؟ سابقه ی افت قند داره؟ 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
چرا نخوردی؟

میخوام بمیرم خودمو بکشم راحت شم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چند سالشه؟ سابقه ی افت قند داره؟ 

۲۱ سالمه 

نمیدونم ولی هراز گاهی سرگیجه میگیرم هیچی نخورم 

ادم گرسنه ، خوابش نمیبره هیچی هم نمیشه

من خوابم میاد واسه من کلا برعکسه نمیدونم چرا 

وا چرااا

هیچی داداشم الکی از خونه بیرونم کرد ماهواره خراب بود عصبی شد رو من خالی کرد الان تو یه اتاقم مامان بابامم میگن بیا غذا بخور واقعا دلم نمیخواد بخورم حالم از این زندگی بهم میخوره

😐نمیدونم 😐
میخوام بمیرم خودمو بکشم راحت شم 

این چه گاری خانوم،، خودکشی و عذاب خودت گناه کبیرستا،، پاشو برو بخور ،، میدونی اگه اینجوری بمیری باید تو قبرت بشینی تا عجلت برسه ،،میدونی چقدر عذاب میکشی ،، اینم بگم رندگی خیلی راحت میتونی راهشو عوض کنی ،،خدا ب همه ما عقل و هوش داده ازش استفاده کن دیگه ،،ناامید چرا اخه،، 

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
۲۱ سالمه  نمیدونم ولی هراز گاهی سرگیجه میگیرم هیچی نخورم

الان برای لاغری اعتصاب غذا کردی؟! 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2706