2726
عنوان

لطفاً بگید میتونم روزه بگیرم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 31 پست
طرف تو بارداری میگیره چه برسه بچه یک سال و خوردی داشته باشه..من اینو اونو کارندارم بستگی به خودت دار ...

می‌دونم میتونم چون زیاد اذیتم نمیکنه حالا یه روز و امتحان میکنم ببینم چی میشه امید به خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه یک ساله دیگه غذا میخوره و شیر شما غذای اصلی نیست با مصرف زیاد مایعات و مواد مقوی میتونید روزه ب ...

من خیلی دلم میخواد بگیرم دوسال نتونستم بگیرم اما امسال با حرفایی که از شما عزیزان شنیدم حتما میگیرم 

من خیلی دلم میخواد بگیرم دوسال نتونستم بگیرم اما امسال با حرفایی که از شما عزیزان شنیدم حتما میگیرم& ...

انشاالله

من سر دختر اولم زمانی که زیر یک سال بود نتونستم بگیرم.اما سر دومی یکبار هفت ماهه بود و دفعه بعد بالای یکسال،هر دوبار رو کامل گرفتم.در احکام شرعی به حرف مرجع گوش بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خوب پس حتما میگیرم گفتم مشورتی بکنم ممنون 

قبول باشه گلم  ، التماس دعا

کسایی معافن  که شیر میدن ، ممکنه شیرشون کم بشه و بچه گرسنه بمونه

یا باردارن ، ضعف میکنن و رشد بچه به خطر میافته

بعضیا کلا دنبال کلاه شرعی هستن ، ولی سر خدا رو نمیشه که کلاه گذاشت

من باردارم ، افت فشارخون دارم

دارم برنامه ریزی میکنم بتونم شبا بیدار بمونم ، روزا بخوابم ، تا بتونم بگیرم ، ولی موندم پسرمو چیکار کنم باید بهش غذا بدم ، به درسش برسم 🥺

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

ربطی به بچه ات نداره چون اگه شیر هم نداشته باشی غذا میخوره گرسنه نمیمونه، اما خودت شاید کشش نداشته باشی! 

من به حرف دیگران یه روز روزه گرفتم، از سردرد که جونم در اومد، از بعد ظهر هم ضعف شدید داشتم اصلا نمیتونستم پاشم ببینم بچه ام چی میگه 🤦‍♀️آخر هم دو ساعت به اذان حالت غش بهم دست داد مجبورم کردن روزه ام رو بخورم 😐 دیگه هم تا شیر میدادم روزه نشدم

2706