2703
2553

بچه ام یه سال سه ماهشه می‌خوام روزه بگیرم خیلی ها گفتن گناهه نباید بگیری چون شیر میدی گفتم غذا میخوره مشکلی نیست اما اونا حرف خودشون میزنن گفتم از شما کاربرای عزیز بپرسم ببینیم نظرتون چیه ؟

خودت خیلی صعیف میشیا با این وصع کرونا سیستم ایمنیت هم میاد پایین عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم نه 

ب دو دلیل 

هم شیر دادن 

مامان بزرگم میگه (نمیدونم درسته یا نه این اعتقاد قدیمی هاس)

شیر کسی ک روزه می‌گیره تلخ میشه 

هم بخاطر اینکه سیستم ایمنی بدنت ضعیف میشه 

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..

یه روز بگیر و توانایی بدنتو بسنج اگه مشکل نداشتی حالت خوب بود بگیر اگه دیدی حالت واقعا بد میشه نگیر ......ما یه فامیل داریم روزه نمیگیره یکی پرسید چرا گفت آخه گشنم میشه حالا نه فقط یه کم گرسنت بشه بگی نمیگیرم

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2714

فعلا تو این کرونا نگیری بهتره

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

طرف تو بارداری میگیره چه برسه بچه یک سال و خوردی داشته باشه..من اینو اونو کارندارم بستگی به خودت داره و توانت. خودت خودتو بهترازهرکسی میشناسی اگه میدونی اسیب بهت نمیزنه بگیر روزه ت رو

بستگی به شرایطت داره.حتی خانم های باردار که توانایی بالایی دارن میتونن بگیرن(که بعید میدونم کسی این توانایی رو داشته باشه)ب نظرم جند روز اول رو ازمایش بگیر اگر دیدی بچه ات نا ارومه و شیرت کم شده دیگه نگیر.بازم نظر من بود میخوای از اهلش بپرس مطمئن تر شی

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

بچه یک ساله دیگه غذا میخوره و شیر شما غذای اصلی نیست

با مصرف زیاد مایعات و مواد مقوی میتونید روزه بگیرید.

باید نگاه کنید به حال خودتون نه حرف مردم.تشخیص اینکه توانایی دارید یا نه با خودتون هست

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
آها آره راست میگی پس امسالم نمیشه 😔😔

ربطی نداره عزیزم هروقت یه دکتراومدتوتلوزیون گفت روزه نگیریدکه کرونانگیرید اونوقت درسته.

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
2706