2737
2739

من ماه هیچم😑

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

وای من من پنج ماه اقدام کردم دیگه داشتم نا امید میشدم که ماه شیشم دیدم باردارم😊

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای من من پنج ماه اقدام کردم دیگه داشتم نا امید میشدم که ماه شیشم دیدم باردارم😊

وایی مبارکه چ لذتی داشته بعد ناامیدی ی دفه بفهمی ک بارداری خیلی حس قشنگیه بسلامتی بیاد بغلت انشالا واس منم دعا کن این ماه باردارباشم

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

من چون خانوادم شوهرم منتظر بچه بودن و ازدواج دوم خودم و همسرم یود و همسدم از،زن اولش بچه دار نمیشد و زن اولش به طو توافقی جدا شدن و بعد ازدواج ما همه منتظر بوون و من شبانه روز استرس داشتم بعد از ۲ماه از اقدام باردار شدم البته قرص تقویت تخمک گذاری هم خوردم به کمک اون خداروشکر باردار شدم  

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

من ده ماه اقدام بودم دیروز بی بی چکم مثبت شد امروزم مثبت شد ازون مثبت پررنگا😆

تنبلی تخمدانم دارم چندماهه هیچ دارویی هم نخوردم

خدا کنه حامله باشم ازمایشگاها امروز تعطیل بود

🧚‍♀️

بارداری فقط و فقط دست خداست من الان یازده هفتم اتفاقا خیلی هم تو فکرش بودم باردارم نیستم ذهنم درگیر ولی باردارشدم میگن بیخیال باشین ولی بنظر من هم‌ حرفه فقط خدا بخاد

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738
وایی مبارکه چ لذتی داشته بعد ناامیدی ی دفه بفهمی ک بارداری خیلی حس قشنگیه بسلامتی بیاد بغلت انشالا و ...

آره خدا رو شکر ایشالا شما هم زود یه نی نی سالم و خوشگل خدا بهت بده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من ده ماه اقدام بودم دیروز بی بی چکم مثبت شد امروزم مثبت شد ازون مثبت پررنگا😆 تنبلی تخمدانم دارم چ ...

مبارکه عزیزم  بی،بی درس میگع استرس نداشته باش

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
من چون خانوادم شوهرم منتظر بچه بودن و ازدواج دوم خودم و همسرم یود و همسدم از،زن اولش بچه دار نمیشد و ...

چه قرصی خوردی گلم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

عزیزم این تقویم روز،شمار بارداری هست پایین چتت چطوری درسش کردی یعنی من بلد نیستم میشه به منم بگی

ممنون البته ی دخمل دارم دوس دارم ی داداش واسش بیارم توکل بخدا

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
عزیزم این تقویم روز،شمار بارداری هست پایین چتت چطوری درسش کردی یعنی من بلد نیستم میشه به منم بگی

برو تو نی نی سایت من بخش اطلاعات کاربری وضعیتت رو به باردار تغییر بده درست میشه 

چه قرصی خوردی گلم 

کلوموفین و دوتا قرص عجیب قریب بود که یکی،شو ۳شب پرویدی شبی ۲تا یه قرص دیگه ۷شب پرویدی خوردم ولی منڟم قرص ها میخوردم 

2706