2726

انقد ک همه حاضرن عوارضش رو بکشن ولی عمل کنن

بعد عمل مورد توجه قرار میگیرن

علتش چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب زیبایی اعتماد به‌نفسشون و میبره بالا تر دیگه.الان که کامپوزیت و عمل بینی کارهای عادی شده.ما فیلم نگاه میکنیم اکثر بازیگرها کامپوزیت و لمینت هستن و بینی عملی.و واقعا هم زیبا تره

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

چون واقعا ادم تغیر میکنه و خوشکل میشه مثلا جاریم میگفت من همیشه از دوربین فراری بودم تو مجالس ولی حالا با اعتماد بنفس قشنگ سرمیز میشینم 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

من اعتقادی به اعتماد بنفس پایین ندارم ادم بتونه چرا برای بهتر شدنش کاری نکنخ؟؟؟

مثلا من فک بالام یکم جلوست نمیتونم راحت قهقهه بزنم خب الان برم ارتودنسی کنم اصلاحش کنم کجاش بده؟؟؟

اگه بخوام.مثل دکتره که توی سریال دل داره با رستا حرف میزنه بشم

بمیرم بهتره

تو دماغی و زششششت

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706