2703
2553
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4971 بازدید | 131 پست
خب عزیزم وقتی اینهمه مشکل داره چرا واقعااا داری عمرتو هدر میدی  وجالبتر اینکه خودت میدونی ادام ...

دقیقا همین طوره عزیزم 

من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام برای جدایی میاد التماس میکنه منم بعد دوماه برمیگردم و اونم یه هفته خوبه بعدش از قبل بدتر میشه همش به خاط این که آبروش رفته پیش خانوادم، سرزنشم میکنه

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
نمیتونم‌ جداشم

باشه بمون و مث این خانوم فردا زفتی سر خونه زندگیت دنبال راه فرار باش ... نمیدونم مردم وقتی با یکی وارد رابطه میشن بدی هاشو میبینن هی بهونه های چرت و پرت میارن میگن نمیتونم جدا شم نمیتونم جدا شم میمیرم و فلان فردا هم تاپیک میزنن چطوری جداشم؟ بچمو چیکار کنم ... خانوما آگاه باشین احساسی نباشین بابا آدم تموم نشده که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همین طوره عزیزم  من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام ...

اینجام باز داری اشتباه میکنی 

اصن ببین دوسش داری ؟آیا میتوتی بقیه عمرتو بایه همچین آقایی سپری کنی؟؟؟؟ 

درست وحسابی تصمیمتو قطعی کن ینی چی اخه

وازاین بابتم شکرکن ک خانوادت پشتتن 

2720
دقیقا همین طوره عزیزم  من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام ...

آقا وقتی میدونی برگردی این بازم همون عنه چرا خر میشی بر میگردی بر نگرد دگ اه این فردا ببینه قهر میکنی برمیگردی وادارت میکنه برا بچه تا دگ نتونی بری کلااااا وقتی رفتی دگ برنگرررررررررررد آدما عوض نمیشن

نمیره سرکار خوب نره تو واسه چی التماسش میکنی 😕

تنبل از هرموقعیت استفاده میکنه که بچپه تو خونه 

بعدم دیده تو ترسیدی واسه سرکاررفتنش التماسشو میکنی سواستفاده میکنه هم تنبل بازیش ب راه هست هم تو منت کشی میکنی 😤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
آخه همیشه منو مقصر میدونه دیگه دارم دیوونه میشم  براش غذا درست میکنم میارم یه تشکرم نمیکنه

عزیزم خودتم پرروش کردی ولش کن تا خودش کوتاه بیاد بیاد طرفت

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
سلام عزیزم شوهرت از اول اینجور بود؟ منظورم اوایل ازدواجتون؟  بعضی رفتاراش، لجبازیاش، بچه ب ...

الان خیییییلیییی از اولش بهتر شده قبلا واقعا غیر قابل تحمل بود بعضی وقتا یاد گذشته ک میوفتم تعجب میکنم چطور تحمل میکردم

البته الان من بیشتر از قبل کوتاه میام 

دقیقا عزیزم من تو مجردیم همش در حال پیشرفت بود وقتی به این بله گفتم همه تعجب کرده بودن چون نه از لحاظ قیافه بهم میایم نه اخلاق

2714

آفرین حرفت رو قبول دارم صد در صد

اکثر ما میخوایم طرف مقابل رو تغییر بدیم

درصورتی که اشتباه از ما هم هست و قبل از هرچیز ما خودمون باید تغییر کنیم، در این صورت تاثیری که طرف مقابل از تغییر ما میگیره خیلی به چشم میاد

مثلا برای خودمو میگم، دوباره اگه با اعتماد ب نفس باشم

برای خودم ارزش قائل باشم، سر هرچیز کوچیکی دنبال کل کل نباشم، مسلما طرف مقابل هم کوتاه میاد و شرمنده میشه

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

عزیزم بی محلی کن اصلا مهم نباشه برات نمیره سرکار نره فداسرت بالاخره قرار نیس که از گشنگی بمیره مجبوره بره انقدر لی لی به لالاش گذاشتی اینجور شده منم شوهرم یجوری بود سر هر بحثی چه مقصر باشم چه نه میرفتم منت کشی ولی از یجایی به بعد گفتم من زنم من باید ناز داشته باشم ن اون الان یجوری شده اگه بحثم کنیم قهر نمیکنه بیخیالی طی کن درست میشه

خیلی به جدایی فکر میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بچه هم نداریم یعنی به خاطر این بی مسئولیتیش نخواستم ...

به نظرم جدایی تنها راهشه ، تو اومدی دنبال راه حل ، اون که راه حل نخواسته ! ینی قراره اون همسنجوری بمونه ولی هی تو. تغییر کنی ...

آقا وقتی میدونی برگردی این بازم همون عنه چرا خر میشی بر میگردی بر نگرد دگ اه این فردا ببینه قهر میکن ...

نه انشاالله این دفعه رفتم دیگه تمومش میکنم چون بار آخر که برگشتم تقریبا دوسال پیش بود بهش گفتم اگه این بار برم دیگه برگشتی در کار نیست 

ازش متنفرم

2706