2726
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4982 بازدید | 131 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان‌ بخام‌ این‌ حرفو‌ بزنم‌ همه‌ میریزن‌ سرم‌ ولی‌ واقعیته‌  پس‌ میگم‌   شما‌ خانوم‌ ...

🔫😐

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بخدا با خییلی چیزاش کنار اومدم با بی پولیش با خسیسیش خیلی چیزاش  من حتی وقتی همه چی خوبه بازم ...

این اسمش زندگی نیستاا از من گفتن😶

خواهش میکنم نرید بچه ها خیلی به کمکتون احتیاج دارم با هیچ کس نمیتونم حرفی بزنم به خانوادمم تا میگم ...

منم میگم جداشو.دلت به چیش خوشه؟چهارتا قربون صدقه؟تا کی میخوای هرروز تنت بلرزه؟همش تحقیر شی؟

سلام عزیزم

شوهرت از اول اینجور بود؟ منظورم اوایل ازدواجتون؟ 

بعضی رفتاراش، لجبازیاش، بچه بازی‌هاش مثل شوهر منه

قشنگ درکت میکنم

منم ادعام گوش فلک رو کر کرده بود، ولی شوهرم چنان اعتماد ب نفسمو گرفت با این کاراش که الان قشنگ حس میکنم روحم پیر شده

البته اینو بگم از اون اوایل خییییلیییی بهتر شده، چون روی اعصاب این بچه ی لجباز کمتر میرم

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

خب عزیزم وقتی اینهمه مشکل داره چرا واقعااا داری عمرتو هدر میدی 

وجالبتر اینکه خودت میدونی ادامه دادن باهاش اشتباهه

بنظرم فکراتو اساسی کن بخانوادت بگو اینطوریه 

وبعدم متاسفانه ازاولم برخورد خودت باهاش اشتباهه بوده خودتو ترسو نشون دادی واونو خیلی بزرگ کردی فک کرده چخبره 

خیلی به جدایی فکر میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بچه هم نداریم یعنی به خاطر این بی مسئولیتیش نخواستم ...

چقدر خوب کاری کردی که تا تکلیفت باهاش روشن نشده بچه نیاوردی

افرین❤️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
بخدا با خییلی چیزاش کنار اومدم با بی پولیش با خسیسیش خیلی چیزاش  من حتی وقتی همه چی خوبه بازم ...

متاسفم ....ناراحت شدم...همین که پیشش کم میاری پررو میشه این باعث همه چیزه...

2706