1711
1707
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 130 پست

خب عزیزم وقتی اینهمه مشکل داره چرا واقعااا داری عمرتو هدر میدی 

وجالبتر اینکه خودت میدونی ادامه دادن باهاش اشتباهه

بنظرم فکراتو اساسی کن بخانوادت بگو اینطوریه 

وبعدم متاسفانه ازاولم برخورد خودت باهاش اشتباهه بوده خودتو ترسو نشون دادی واونو خیلی بزرگ کردی فک کرده چخبره 

خیلی به جدایی فکر میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بچه هم نداریم یعنی به خاطر این بی مسئولیتیش نخواستم ...

چقدر خوب کاری کردی که تا تکلیفت باهاش روشن نشده بچه نیاوردی

افرین❤️

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

بخدا با خییلی چیزاش کنار اومدم با بی پولیش با خسیسیش خیلی چیزاش  من حتی وقتی همه چی خوبه بازم ...

متاسفم ....ناراحت شدم...همین که پیشش کم میاری پررو میشه این باعث همه چیزه...

DR_CARLA
1713
خب عزیزم وقتی اینهمه مشکل داره چرا واقعااا داری عمرتو هدر میدی  وجالبتر اینکه خودت میدونی ادام ...

دقیقا همین طوره عزیزم 

من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام برای جدایی میاد التماس میکنه منم بعد دوماه برمیگردم و اونم یه هفته خوبه بعدش از قبل بدتر میشه همش به خاط این که آبروش رفته پیش خانوادم، سرزنشم میکنه

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
نمیتونم‌ جداشم

باشه بمون و مث این خانوم فردا زفتی سر خونه زندگیت دنبال راه فرار باش ... نمیدونم مردم وقتی با یکی وارد رابطه میشن بدی هاشو میبینن هی بهونه های چرت و پرت میارن میگن نمیتونم جدا شم نمیتونم جدا شم میمیرم و فلان فردا هم تاپیک میزنن چطوری جداشم؟ بچمو چیکار کنم ... خانوما آگاه باشین احساسی نباشین بابا آدم تموم نشده که

DR_CARLA
دقیقا همین طوره عزیزم  من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام ...

اینجام باز داری اشتباه میکنی 

اصن ببین دوسش داری ؟آیا میتوتی بقیه عمرتو بایه همچین آقایی سپری کنی؟؟؟؟ 

درست وحسابی تصمیمتو قطعی کن ینی چی اخه

وازاین بابتم شکرکن ک خانوادت پشتتن 

دقیقا همین طوره عزیزم  من خیلی برای جدایی رفتم شکر خدا خانوادمم خیلی هوامو دارن ولی وقتی میام ...

آقا وقتی میدونی برگردی این بازم همون عنه چرا خر میشی بر میگردی بر نگرد دگ اه این فردا ببینه قهر میکنی برمیگردی وادارت میکنه برا بچه تا دگ نتونی بری کلااااا وقتی رفتی دگ برنگرررررررررررد آدما عوض نمیشن

DR_CARLA
1665

نمیره سرکار خوب نره تو واسه چی التماسش میکنی 😕

تنبل از هرموقعیت استفاده میکنه که بچپه تو خونه 

بعدم دیده تو ترسیدی واسه سرکاررفتنش التماسشو میکنی سواستفاده میکنه هم تنبل بازیش ب راه هست هم تو منت کشی میکنی 😤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
سلام عزیزم شوهرت از اول اینجور بود؟ منظورم اوایل ازدواجتون؟  بعضی رفتاراش، لجبازیاش، بچه ب ...

الان خیییییلیییی از اولش بهتر شده قبلا واقعا غیر قابل تحمل بود بعضی وقتا یاد گذشته ک میوفتم تعجب میکنم چطور تحمل میکردم

البته الان من بیشتر از قبل کوتاه میام 

دقیقا عزیزم من تو مجردیم همش در حال پیشرفت بود وقتی به این بله گفتم همه تعجب کرده بودن چون نه از لحاظ قیافه بهم میایم نه اخلاق

آفرین حرفت رو قبول دارم صد در صد

اکثر ما میخوایم طرف مقابل رو تغییر بدیم

درصورتی که اشتباه از ما هم هست و قبل از هرچیز ما خودمون باید تغییر کنیم، در این صورت تاثیری که طرف مقابل از تغییر ما میگیره خیلی به چشم میاد

مثلا برای خودمو میگم، دوباره اگه با اعتماد ب نفس باشم

برای خودم ارزش قائل باشم، سر هرچیز کوچیکی دنبال کل کل نباشم، مسلما طرف مقابل هم کوتاه میاد و شرمنده میشه

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
1436

عزیزم بی محلی کن اصلا مهم نباشه برات نمیره سرکار نره فداسرت بالاخره قرار نیس که از گشنگی بمیره مجبوره بره انقدر لی لی به لالاش گذاشتی اینجور شده منم شوهرم یجوری بود سر هر بحثی چه مقصر باشم چه نه میرفتم منت کشی ولی از یجایی به بعد گفتم من زنم من باید ناز داشته باشم ن اون الان یجوری شده اگه بحثم کنیم قهر نمیکنه بیخیالی طی کن درست میشه

خیلی به جدایی فکر میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بچه هم نداریم یعنی به خاطر این بی مسئولیتیش نخواستم ...

به نظرم جدایی تنها راهشه ، تو اومدی دنبال راه حل ، اون که راه حل نخواسته ! ینی قراره اون همسنجوری بمونه ولی هی تو. تغییر کنی ...

آقا وقتی میدونی برگردی این بازم همون عنه چرا خر میشی بر میگردی بر نگرد دگ اه این فردا ببینه قهر میکن ...

نه انشاالله این دفعه رفتم دیگه تمومش میکنم چون بار آخر که برگشتم تقریبا دوسال پیش بود بهش گفتم اگه این بار برم دیگه برگشتی در کار نیست 

ازش متنفرم

1695