2737
2734
عنوان

خانما شما با چی بدنتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاها چند مدت جواب میدن؟که دیگه لازم نشه بری لیزر

همه یه جور نیستن

ولی معمولن جلسات تموم بشع سالی یکی دو جلسه میرن 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
من چهارمین جلسه مه ک رفتم قبل کرونا با الکس راضیم خیلی کم کرده

هرکس باید با توجه به نوع پوستش دستگاه رو انتخاب کنه 

اما الکس دردش کمتره

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2728
دو سال مرتب زدی؟ دپی مخصوص پوست حساس؟

نه همونی که بی بوعه من یه سال هفته ای یبار زدم نصف شد مطمئنم ی سالم بزنم کاملا میره 😊وقتی موهام درمیان زبر نیستن و خیلی نرم در میان

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
من بلد نبستم استفاده کنم ازش  چندبار درست کردم والا یکساعتم نشسته بودم‌حموم دیدم هیچ تاثیری ند ...

آبشو خیلی خیلی کم بریز مثل گل بشه  دپی خوب نیست فقط تیزبر 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
2738
وای امکانش هس ینی زگیل بگیری؟؟؟

آره یه دوستم رفته بود گرفته بود چندسال هم بود ازدواج کرده بود قطعا از ازدواج نگرفته بود گفت از لیزر گرفتم ومنم ترسیدم دوجلسه رفاه بودم دیگه نرفتم. بعدم از اون زگیلهای بد بود هربار فریز می‌کرد باز درمیومد 😖

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
دردم داره؟😨😨

اره اما با پماد زایلا‌پی قابل تحمل میشه

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
ن بابا من دوبسته قاطی میمردم کل بدنم میزدم الان موهام نصف شدن 😊😊👌🏻

من میزنم برای بغل و بیکینی خوبه ولی برای کل بدن 

نمیدونم چرا موهای بدنمو نمیکنه😅

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

اپیلاسیون منم عرق زیاد میکنم وسطش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من بلد نبستم استفاده کنم ازش  چندبار درست کردم والا یکساعتم نشسته بودم‌حموم دیدم هیچ تاثیری ند ...

خمیرسفت کن آبکی نباشه اصلا چون همینکه خشک شد میریزه 

خدا و دیگر هیچ🌹
2706