2737
2739
عنوان

کیا بیبی فیس و ریزه میزه هستن؟!

805 بازدید | 36 پست

شما رو هم مسخره میکنند؟! منو مسخره میکنند بهم میگن بهت میخوره 13سالت باشه دوست ندارم این حرفا رو یکی میگه باید چاق بشی 40 کیلو خیییییلی کمه یکی میگه نه قدت کوتاهه در حالی که خودش از من کوتاه‌تر هس ولی پر هست یکی میگه نه بی بی فیس هستی واااااااای خسته شدم همش بهم میگن بچه ای  بی بی فیس خوبه ولی نه اینکه ریزه هم باشی و بچه بزنی  خیییییییلی حرفا رو بهم میزنن اعصابم خووووورده اعتماد به نفسم زیر صفره انگار بچه 12ساله هستم چیکار کنم  شما چطور جواب میدید؟! دوست ندارم اصلا برم دانشگاه 

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم

منم اینجوری بودم ترم اول دانشگاه میگفتن از مدرسه اومدی و این حرفا

دقیقا 40 کیلو بودم برا اینک لپ نداریم لاغریم

من ی 18 کیلو چاق شدم😁الان سنم میخوره بهم 

دگ موهام ک روشن بودو مشکی کردم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش به حالت بدون همه از حسودیشونه .هیچ وقت پیر نمیشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

وا

منم همه بهم میگن انقدر خوشم میاد 

قبلا که بچه بودم دبیرستانی بودم بدم میومد

اما الان آنقدر خوشم میاد 

خوبه که ...

الان که ازدواج کردم همه به شوهرم میگن ماشالا خانومت اصلا بهش نمیخوره سنش ماشالا چه جوونه

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
2738

من هیکلم خوبه ولی همیشه میگن کمتر از سنت میزنی ۲۵ سالمه ولی میگن انگار ۱۸/۱۷ ساله ای 

چون ارایش غلیظ نمیکنم و اکثرا ابروهامو مدل دخترونه برمیدارم ،، تیپ هامم اکثرا اسپرته 😁😄

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

یه چیز دیگه بگم بخند 

تازه عقد کرده بودم ۲۰ سالم بود رفتم دکتر دکتره بهم قرص سرماخوردگی کودکان داد!😂😂😂شوهرم می‌گفت منو نگاه بچه گرفتم😅بیا بریم برات چند تا عروسک بگیرم کوچولوی من😂

این که جوون بزنی خوبه ولی بچه باشی نه 

چی بهشون بگم؟! 

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم
یه چیز دیگه بگم بخند  تازه عقد کرده بودم ۲۰ سالم بود رفتم دکتر دکتره بهم قرص سرماخوردگی کودکان ...

من ضریفم واندام لاغری هم داره هرچقدرم غذا میخورم انگا میره تو چاه

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
این که جوون بزنی خوبه ولی بچه باشی نه  چی بهشون بگم؟!

بگو عزیزم ما ارثا بیبی فیس و باربی هستیم هرکسی این شانسارو ندارن که از سنش کمتر بخوره

بگو مردم هزارتا کار میکنن که خودشون رو جوون کنند خداروشکر من خدا رو شکر من نیازی به. این چیزا پیدا نمیکنم 

2706