2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ساعت ۹ چهل پنج صبح. ساعت ۴نیم. بعدالظهر

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2738
لطفا اگه کسی بلد بود منم لایک کنه

لایکو برا چی میخواین برام سواله لطفا

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹

میدونین چرا پخش نشد؟

مشاوره پایتخت هم همون مشاوره نون خ

دارن قشنگ فیلمو میبینن ک عین پایتخت سوتی درنیاد - چیزای بدشو سانسور کنن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

دیونن‌ بابا‌ دو هفته اس ‌ دارن تبلیغ‌ میکنن‌ از ۲۰ میدم‌ 

دیشب‌ نداد😐😐

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
لایکو برا چی میخواین برام سواله لطفا

عزیزم وقتی لایک کنه دیگه تایپیک گم نمیکنم میرم بالای صفحه اونجا که شکل پاکت نامه ست میزنم می‌ره صفحه لایک ،لایکی باز کنی میای تایپیک پیدا میکنی

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
عزیزم وقتی لایک کنه دیگه تایپیک گم نمیکنم میرم بالای صفحه اونجا که شکل پاکت نامه ست میزنم می‌ره صفحه ...

اشتباه‌ گفتی‌ گلم اون پاکت نامه‌ ی بالای‌ صفحه‌ واس پیام‌ های‌ خصوصی هست

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706