2726
عنوان

یکی میتونه همزمان با سه نفر دوست باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2713 بازدید | 142 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرش مگه مدرکی دستش،داره که بخواد اقدام کنه؟فقط می تونه درخواست طلاق بده همین .بگه زنم گذاشته رفته ...

راستش من خیلی با قوانین آشنا نیستم. میتونن از یه وکیل بپرسن

ولی من جای اون آقا بودم دیگه به این زن نگاهم نمیکردم. غیابی طلاق و خداحافظ

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728
راستش من خیلی با قوانین آشنا نیستم. میتونن از یه وکیل بپرسن ولی من جای اون آقا بودم دیگه به این زن ...

مشکل خودش نیست یکی از آشناهاشونه...اره بابا زنه رفته ازدواج کرده مرده می خواد اونو چیکار دیگه

احتمالا پناهنده شده کل مدارکشو می تونه تغییر بده چون اظهارات خود پناهجو ملاک قرار می گیره .

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
مامان من خودش ۱۷ سالگی عاشق پسرهمسایه شده خیلیا داستان ازدواج مامان بابامو بهم گفتن

اخی چه قشگ حالا توهم سعی کن بین این سه تا یکیو انتخاب کنی که بیشتر بهت میاد حالا واسه ازدواجم نشد نشد ولی اینجوری تک پری بهتره

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
من دنباله رابطه نیستم میخوام ازدواج کنم

تو می خوای ازدواج کنی اونا که نمی خوان اونا فقط برای وقت گذرونی با شما صحبت می کنن عزیزم اگرم می گن ازدواج دروغی بیش،نیست باور نکن...الان بزای شما زوده دنبال ازدواج نباش ده بار تا به سن بلوغ فکری برسی نظرت عوض می شه...اونوقت چیکار می کنی .

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
بله میخوام همین کارو بکنم    

افرین چون این یه خیانته به هرسه تاشون اونی که بیشتر دوست داره رو نگه دار بای بده ب بقیه

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

مطمئن باش اونا هم مثل شما چندتا تو آستین دارن دوم اینکه قصد اوناهم ازدواج نیست اکثرا چیز دیگه هست

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2706