2737
2734

سبام کیا به هاشون ینی چی؟؟🍭🙄

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤣سلام کیا بچه هاشون به گندم حساسیت داره ببخش من ندیده تایپ کردم اشتباه نوشتم

😅😅🍭❤

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
2738
چه اتفاقی میفته گندم میخورین؟ بی قراری یا کهیر؟

اصولا بیماری سلیاک بااسهال هست دل درد این علائمی که گفتید من نداشتم  علائم دیگه ای هم داره دانه های هر پی هیف ترین که رو آرنج گونه ها زانو میزنه اینم یک علایمش هست استفراغ خستگی کم خونی پایین،خستگی ،سردرد،بی حوصلگی بچه شما چه علائمی داره؟؟

اصولا بیماری سلیاک بااسهال هست دل درد این علائمی که گفتید من نداشتم  علائم دیگه ای هم داره دانه ...

اصلا اسهال نمیشه حتی کهیر هم ندیدم بزنه البته شاید هم زده و من متوجه نشدم فقط شبا بد میخوابه البته رفلاکس هم داره خکدم حدس میزنم گندم حالشو بد میکنه مثلا شبا میبینم سرشو میکوبه رو بالش یه سره به خودش میپیچه انگار که دل درد داره گریه میکنه. تست گرفتیم ازش نشون نداد اما خودم حدس میزنم شاید حساسیت تاخیری به گندم نشون میده. نمیدونم واقعا گیج شدم. ایا علایم تو همه یکسانه؟

اصلا اسهال نمیشه حتی کهیر هم ندیدم بزنه البته شاید هم زده و من متوجه نشدم فقط شبا بد میخوابه البته ر ...

نه من این علائم رو نداشتم درهرفردی متفاوت هست  آزمایش داده کم خون نیست کرونا تموم شد ببرش پیش دکتر گوارش ان شاء الله که نداشته باشه ولی این علائم هایی که گفتی احتمال اینکه سلیاک داشته باشه کم هست

اصلا اسهال نمیشه حتی کهیر هم ندیدم بزنه البته شاید هم زده و من متوجه نشدم فقط شبا بد میخوابه البته ر ...

سلام خانمی بچتون چه مشکلی داشت تونستین بفهمین؟ اخه پسرمنم شبا خیلی تو خواب بیقرار مدام سرشو به زمین میزنه...البته رفلاکسم داره