2737
2734

سلام

بهترین کرمی که برای دور چشم استفاده کردین و واقعا تاثیر داشته ؟برای چروک دور چشم میخوام.

از محصولات استادرم و کلینیک و لانکوم و لانژه و فیلورگا و کدلی کدوم بهتره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استادرم واقعااا عالیه میخوام بخرم. تو دیجی کالا هم خیلبیی تعریف کردن. 

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

من زینگر فکر کنم فرانسویه شوهرم دوستش آورده بود از فرانسه. خیلی خیلی عالی بود. یه آرامش خاصی به آدم میداد پف و چروک رو از بین می‌برد تامدتی که داشتمش 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
2738

لانكوم 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

پماد ترتونوین دوهفته زدم صورتم ازظلمات شبهای لک سایه ها به مثال ماه شب چهارده شد البته بگم من پوستم چرب این وسطم گاهی انگشتای چرب شده ازپماد میزدم زیر چشم پشت پلک چروکا سیاهی دورچشمم تاحدود زیادی برطرف شد..

2706