2737
2734
عنوان

خسته شدم از قرنطینه

425 بازدید | 27 پست

شوهرم کفرم درآورده اینقد که میگه بریم خونه مامانم، دوتا هم بچه کوچیک دارم، اونا رعایت هم نمیکنن لامصبا، مادرشوهرم یه سرررره زنگ میزنه بیاین، شوهرمو پر میکنه، از طرفیم خودم هسته شدم، به نظرتون چیکار کنم 

منم تقریبا شرایطم اینجوریه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه خسته شدن دیونه شدیم بخدا☹🍭

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
2731
2738
من دیگه رد دادم، بابا بخدا بچه ها آروم میشن، یکی میخواد مردا رو سرگرم کنه

😅😅😅همه زحمتش هم با ما هس😅🤦🏻‍🍭

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
من دیگه رد دادم، بابا بخدا بچه ها آروم میشن، یکی میخواد مردا رو سرگرم کنه

شوهر من همه ش میره تو حیاط رو منقل آتیش درست میکنه .هر روز هر روز ،با اینکه خطری نداره ولی من خسته شدم .واقعا نمیدونم چرا

شوهر من همه ش میره تو حیاط رو منقل آتیش درست میکنه .هر روز هر روز ،با اینکه خطری نداره ولی من خسته ش ...

خب شمام بهش گوشت بده بگو بیا اینارم کباب کن حالا که اتیش کردی

اللهم عجل لولیک الفرج..
2706