2726
عنوان

عزیزلنی که جداشدند یه لحظ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 78 پست
وقتی که مرد درخواست بده. کارها سریعتر  پیش میره.  حتی اگه دلیلی هم واسه  طلاق نداشت ...

اره وکیل میگیرم خودم اصلانمیتونم دفاع کنم 

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
مونده به قاظی که کی باشه .منم طلاق گرفتم قاظی داشت قشنگ هرهر میخندید ولی موقع بخشیدن مهریه باید بری ...

بخشیدن مهریه؟ از طریق محضر من بخشیدم دادستانی درکارنبود...گفتم ک قانون اکثرا ب نفع مرد نمیان دلسوزی کنن برا زن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم خیلی واسه استارت سوخت گذاشته مرده هرکاری گه میخواد سرش بیاره مثل زنای بی ارزش خودشو کرده الانم م ...

نه مهریمو میگیرم ازش چون بعداز جدایی باید یه پشتوانه داشته باشم

دلم خیلی واسه استارت سوخت گذاشته مرده هرکاری گه میخواد سرش بیاره مثل زنای بی ارزش خودشو کرده الانم م ...

خب همینه دیگه.

متاسفانه.😥.

چون سرو زبون نداره میگم ک وکیل بگیره

ی همیشه تعلیق   
2728
نه من توافقی جداشدم و تمام کارا تو دادگاه انجام شد جز خطبه طلاق

محضر ازدواج منظورم نبود ثبت اسناد رسمی رو میگم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
اره وکیل میگیرم خودم اصلانمیتونم دفاع کنم 

واسه هزینه وکیلم. 

باهاش شرط کن.ی درصدی اول کار بهش میدی وباقی رو

بعد گرفتن تمام حقت بهش دستمزدش رو میدی یعنی از روی پول مهریه ت.

ی همیشه تعلیق   
واسه هزینه وکیلم.  باهاش شرط کن.ی درصدی اول کار بهش میدی وباقی رو بعد گرفتن تمام حقت بهش دستم ...

باشه ممنون که گفتی

آخه این رفته شکایت کرده بچه دار نمیشه می خوام طلاق بدم اگه قاظی آدم خوبی باشه سرهردو دادمیزنه برید د ...

چن سالتونه؟چن وقته طلاق گرفتین؟

گلم یه چیزی بگم اون برات مرد نمیشع 

اگه کسی کسی رو دوست داشته باشه تا اخرش میمونه حتی اگه بچه دار نشه 

من هر ازگاهی از شوشوم میپرسم اگه بچه دار نشیم طلاقم میدی میگه مگه برا بچس همه چی  خودمون دوتا رو عشقه بچه میاد نق میزنه . 

اون دوست نداره که بخواد پات بمونه 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
ببین مشاوره برو وکیل بگیر پدر این مرده رو دربیار تو پدرتم فوت کرده قشنگ میگه میتازونم اصلا کوتاه نیا

اره چون قیدمو زده حقوقمو میگیرم حالا شاید اوایل برام یه کم سخت باشه ولی از حقم نمیگذرم

عزیزی. بزن دم کونش. بهترین زندگی رو واسه خودت بساز. انسالله دراینده ی مرد خوب و لایق نصیبت بشه.

دیگه متنفرشدم ازهرچی مرده 

هزاران روش برا بچه داری هست

ایشون یا از شما سیر شده 

یا اینکه میخاد شما بری سر زندگی خودت که 

احتمال دومی خیلی کمه 

اگه اینجوریه شما جلوی احساسات خودتونو بگیرین 

و باهاش حرف بزنین 

اگه راه نیومد بی خیالش بشیم 

هر چند خیلی سخته 

2706