2726
عنوان

عزیزلنی که جداشدند یه لحظ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 78 پست
ببین همسایمون با وجود سه تا بچه اخرش خیانت کرده به همسرش بهونه اش بچه نیس ما نه سال در کنار همیم بدو ...

من شوهرم خودش یک بارم ازمایش نداد منم یه بارداری پوچ سقط کردم هرکارمیکنم نمیره ازمایش میترسه عیب از خودش باشه 

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میتونم مهریه بگیرم؟

بله

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

الان به خاطر کرونا دقیقا یه ماه دوماه احضاریه ها عقب افتادن برا طلاق خیلی خیلی دیرمیاد احضاریه ها و اگه به خاطربچه می خواد طلاق ات بده باید دلیل محکم مثل رحم نداری تخمک نداری اینا دلیلاش باشه نه تنبلی تخمدان وخودشم باید ازمایشات بده که ازاونم هس یا نیس یه راه طولانی وتو هم باید وکیل بگیری .چون منم توخودم خیلی قهرمانپ ولی با یه نفر بخوام جدی صحبت کنم کلمه دومم گریه اس و من همیشه محکومم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728
٣٠٠سکه هیچی که نداره به من بده فقط یه خونه کلنگی داره که میخوادبفروشه به زودی

همون خونه رو بگیر ازش مهریع اتو باید بده اجرت المثل باید بده سالایی و کار کردین و هرچیزی که تو این مدت ازدواج بدست آورده نصفشو باید بهت بده جهیزیه اتم باید بده اصلا کوتاه نیا

ببخشیدا خوب تو چرا میخوای باهمین بیشعوری بمونی بزا بره گم شده. اگه واسه حرف مردمم میگی حرف مردم اصلا ...

خیلی بدی کرده درحقم کتکم زده ولی من دیوونه واردسش دارم

الان به خاطر کرونا دقیقا یه ماه دوماه احضاریه ها عقب افتادن برا طلاق خیلی خیلی دیرمیاد احضاریه ها و ...

مرد بدون دلیلم میتون طلاق بده چرا فک میکنین باید مدرک بیاره برا دادگاه؟

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
٣٠٠سکه هیچی که نداره به من بده فقط یه خونه کلنگی داره که میخوادبفروشه به زودی

همونجا تو دادگاه بگو کسی که میخواد طلاق بده لابد فکرشو کرده از کجا مهرمو بیاره حتی ۱۱۴ رو که قانونیشه 

همون خونه رو بگیر ازش مهریع اتو باید بده اجرت المثل باید بده سالایی و کار کردین و هرچیزی که تو این م ...

الان خودش گفته بروحهیزیتو جمع کن ببر ولی من نمیرم تاقانونی بشه

خیلی بدی کرده درحقم کتکم زده ولی من دیوونه واردسش دارم

چه عجیب واقعا. واست دعامیکنم که خود صاحب امروز یک نگاهی بهت بندازه وهرچی خیره برات پیش بیاد

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

اره توبچه بشی نشی مهریه حق ات الان نزار اجرا بزار اون بره ازمایش بعدش .و به خاطربچه نیس اون دلش هرزگی می خواد می خواد دنبال عقده هاش بچه بهمونه اس این جور آدم لاش خورا یکی روبهانه بایدبکنن تا از زیرش در برن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

آدم برای عشقش باید بجنگه! اما درست اینایی ک نمیجنگن یا عشقی وجود نداره یا ول کردن یا جای دیگه سرشون گرمه

وگرنه آدم برای رابطه عاطفیش ک طبیعتا هیجانات افت میکنه صمیمیت و شناخت و تعلق خاطر بیشتر میشه و اگرم اینطور نیست یعنی واقعا رابطه اینجوریه ک روز های رنجش علی رغم تمام تلاش های من بیشتر از روزهای خوبشه، آسیب های فیزیکی و امنیتی به ذهن و مغز و قلب من وارد میشه ، اگه چنین چیزی رو دارید تجربه میکنید جدایی بد نیست لازمه

طبیعتا ما باید جایی واسه ای کاش نزاشته باشیم ، خیلی ها تجربه جدایی داشتند اینجور نبود ک ار بین رفته باشید

بلاخره ب یک امید رابطه رو شروع کردین یا شما رفتار اشتباه داشتید یا آسیب فراتر از انتظار شما بود یا آدما  با شما دچار اصطکاک شدید میشن ،

تصمیم گرفتید جدا شید تصمیم نگرفتین بمیرین ک

بلاخره با مسئولیت پذیری زندگی رو ادامه بدید، خیلی از کسانی ک جدا میشن ب دلیل درستی جدا میشن و این جدایی به رشد فردیت آنها کمک‌میکنه تا زمانی ک تن بدن ب ازدواج پر از رنج و کینه

تضمینی نیست ک همیشه خوشحال باشیم خیلی چیزا حال خوب ب ما نمیده اما درسته

خیلی سخت و اعصاب خورد کنه اما کار درستیه!

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
من شوهرم خودش یک بارم ازمایش نداد منم یه بارداری پوچ سقط کردم هرکارمیکنم نمیره ازمایش میترسه عیب از ...

ببین خیلی ناراحت شدم بابتت اصلا آگاهی نداری اینکه اون رفته درخواست داده خیلی به نفع توعه مدرک جمع کن که با دوست دخترشه هرچی داره رو مدرک جمع کن وکیل حتما بگیر پدرشو دربیار تو نازا نیستی الان بیشتر زنا تنبلی دارن شاید ایراد از خودشه اصلا

2706