2703
2553
عنوان

عزیزلنی که جداشدند یه لحظ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 78 پست
منم پلی کیستیک هستم دکتر بهم نگفته نازام چرا درمان نمیکنی

میگه ۵سال گذشته از نظرقانون میتونم زن بگیرم بچه دارشم دنبال درمان هم رفتم ولی شوهرم صبر نداره

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

عزیزم به زور که نمیشه. سعی کن بزرگترارو واسطه کنی خودتم یک کاری کن پاشو بدست بیاری

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2456
عزیزم به زور که نمیشه. سعی کن بزرگترارو واسطه کنی خودتم یک کاری کن پاشو بدست بیاری

منو ازهمه جا بلاک کرده که بهش پیام ندم 

میگه ۵سال گذشته از نظرقانون میتونم زن بگیرم بچه دارشم دنبال درمان هم رفتم ولی شوهرم صبر نداره

احتمالا زیر سرش بلند شده ۵ سال چیزی نیست که ولش کن بره گمشه بابا منم مثل تو عاشق یه عوضی شدم چیه خودمونو خر میکنیم فقط

خیلی مردا بی احساسن چطو دلش میاد

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2714
احتمالا زیر سرش بلند شده ۵ سال چیزی نیست که ولش کن بره گمشه بابا منم مثل تو عاشق یه عوضی شدم چیه خود ...

دوست دختر مجردیشو هنوز داره

منو ازهمه جا بلاک کرده که بهش پیام ندم 

وای خیلی ظالمه😥😥😥 متاسفانه چون بچه دار نمیشی می‌تونه راحت طبابت بده😥😥😥

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

ببین همسایمون با وجود سه تا بچه اخرش خیانت کرده به همسرش بهونه اش بچه نیس ما نه سال در کنار همیم بدون بچه. شوهرم پا به پام اومده دکتر باردار میشم ولی سقط میشن   خیلی خودتو بهش  وابسته نکن مردیکه صبر نداره ارزش نداره 

ببخشیدا خوب تو چرا میخوای باهمین بیشعوری بمونی بزا بره گم شده. اگه واسه حرف مردمم میگی حرف مردم اصلا توجهی نکن اگه بمونیم باز صدتا حرف پشتت میزنن 

خوب دیگه مطمئن باش همونه...برو دادگاه بگو طلاق نمیخوای همینجوری حرفتو بزن ولی دید خیلی جدیه مهریه اتو بگیر مردا اینجور مواقع خیلی سریع تصمیم میگیرن بعدش پشیمون میشن یه مدت اصلا بهش پیام نده به خودت برس به روحیه ات برس برو دنبال درمانت به فکر خودت باش دادگاه احتمالا واسه طلاق یکم طول بده احساس میکنم شوهرت بعدا پشیمون میشه ولی سعی کن رو خودت کار کنی اتفافای زندگی همیشه مثل یه کلاس درس میمونه که چیزای جدید بهمون نشون بده

2706