1711
1707
عنوان

عزیزلنی که جداشدند یه لحظ بیاید

860 بازدید | 78 پست

دوستان بعداز دادخواست طلاق از طرف مرد چندروز بعد برای من احضاریه میاد؟ خیلی طول میکشه تا اولین جلسه دادگاه رو بذارن؟ بعد من که شوهرمو دوست دارمو  طلاق نمیخوام باید چی بگم به قاضی؟ راهنماییم کنید من هیچی سردر نمیارم وبشدت گریه ام میگیره یه کلمه هم نمیتونم حرف بزنم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 دوستان عزیز من پلی کیستیکم اگه کسی درمان کرده منوراهنمایی کنید مرسی 😘

ببخشید ازاسترس دستام میلرزه اشتباه تایپی دارم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 دوستان عزیز من پلی کیستیکم اگه کسی درمان کرده منوراهنمایی کنید مرسی 😘

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

خب چرا میخواد طلاق بگیره همسرتون 

بینمون بحث پیش اومد دیگه منو نمیخواد منم بچه دارنمیشم 

1713
بنده خدا شوهرت چرا دادخواست داده؟

بچه میخواد من بچه دارنمیشم

1665
بعضیا از مردا خیلی عجیبن،،،همسایه ما هم یه بحثی بینشون پیش اومد آقا خانومو از خونه بیرون کرده الان ف ...

طلاق گرفتن؟

بچه میخواد من بچه دارنمیشم

منم پلی کیستیک هستم دکتر بهم نگفته نازام چرا درمان نمیکنی

ما یار نداریم و غم یار نداریم ❤ما یار بجز خالق غمخوار نداریم❤ما شاخه درختیم پر از میوه توحید❤هر ناخلفی سنگ زند باک نداریم❤
اگه میدونی برات مرد نمیشه همون جدا بشی بهتره . 

اخه خیلی دوسش دارم نفسم بهش بنده

1436
منم پلی کیستیک هستم دکتر بهم نگفته نازام چرا درمان نمیکنی

میگه ۵سال گذشته از نظرقانون میتونم زن بگیرم بچه دارشم دنبال درمان هم رفتم ولی شوهرم صبر نداره

چندساله ازدواج کردین که اینقدر قاطع میگی بچه دار نمیشم

۵ساله 

یک ماه تا دو ماه طول میکشه بستگی داره به کارای اون دادگاهه معمولا یه ماهه

ما یار نداریم و غم یار نداریم ❤ما یار بجز خالق غمخوار نداریم❤ما شاخه درختیم پر از میوه توحید❤هر ناخلفی سنگ زند باک نداریم❤
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

عزیزم به زور که نمیشه. سعی کن بزرگترارو واسطه کنی خودتم یک کاری کن پاشو بدست بیاری

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
1651