2733
2734

کسی میتونه کمکم کنه😔

میدونم دیر ه برای شروع اما الان پرقدرت میخوام شروع کنمولی نمیدونم چطوری 

یه خانمی تو همین نی نی سایت گفت فقط نمونه سوال تا ۱۰ سال  پیش رو بخون اما وقتی میخونم هیچی نمیفهمم واقعا  با خودم میگم  اگه از این ها سوال نیومد  چی؟؟

یه خانم دیگه هم گفت کتاباتو به صورت داستانی بخون سه تا کتاب اونطوری خوندم  اومدم تست بزنم هیچیی یادم نیومد🙁

تورو خداا بگید چطوری بخونم😔

از یه طرفم فقط دانشگاه دولتی میتونم قبول شم له خاطر شهریه 

میخوام دانشگاه فردوسی قبول شم رشته الهیات یا روانشناسی

این روش ها که بهت گفت انجام بدی آبیاری میان دریایی دانشگاه زاهدان هم قبول نمیشی 😐🍭

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سوالاتی گفته پرسته بشرطی پاسخ تشریحیشونو هم بخونی 

فقط سوال نخون مطالب پرتکرار کنکور و جاییو میدونی پرتکراره و میاد اونارم بخون

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
 خب چطوری بخونم؟؟

بشین کتاب های مهم رو بخون قشنگ و تست بزن مثل عربی و ادبیات و روانشناسی اقتصاد و ریاضی 

الکی روخونی و اینا واسه کنکور جواب نمیده 🍭

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭

من شخصا سال كنكور از دى ماه با برنامه ريزى دقيق خوندم ازونجايى كه من صبح تا ظهر مدرسه بودم و شماها الان تعطيلين بخاطر كرونا درواقع انگار اندازه من وقت دارى البته من پايه تحصيلى خوبى داشتم تمام سالهاى تحصيلم معدلم ١٩ به بالا بود ولى باز هم بنظرم اگه از همين امروز فشرررررده بخونى بالاخره يه چيزى ممكنه قبول بشى درس خوندن هيچوقت ضرر نداره

میتونی بگید چطوری  برنامه ریزی کنم

بنظرم باید چندتا درس رو انتخاب کنی و اونا رو خیلی عالی بخونی.

درسی مث تاریخ جغرافی رو بنظرم کلا نخون.

اقتصاد و روانشناسی رو خوب بخون آسونن🍉

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉
من شخصا سال كنكور از دى ماه با برنامه ريزى دقيق خوندم ازونجايى كه من صبح تا ظهر مدرسه بودم و شماها ا ...

چطوری فشرده بخونم  من دوسال پیش دیپلم گرفتم و معدلمم افتضاح بوده

2706