2737
2734
عنوان

بواسیررررکمک😢

1021 بازدید | 36 پست

خانوماشوهرم ازاول عیددرگیراین بواسیرلتتی شده اولش یوبسم میشدکه بدترررالان یبوستش خوب شده دفعش راحت ولی اون بواسیرلنتی انگارمیگه زخم شده خیلی درردمیکشه فک کنم درجه ،یا۴رسیده..

بااین اوضاع که نمیشه رفت دکتر...

پمادوشیاف آنتی هیئمورید....دیگه شیاف گلیسیرین...چمیدونم عنبرنساهمه اینااستفاده کردیم فایده نداشته....

بره کرم ام جی بخره بهترمیکنه موقتی؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرق بومادران روزی ۳  استکان بهش بده.مثل آب رو آتیشه.

دعا به جونم فراموش نشود😁

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
2728

عزیزم انجیر بخر بجوشون خودشو با شربتش بده بخوره.روزی دو سه تا صبح ها ناشتا.خیلی کمکش میکنه 

کاهو وکیوی ام خوبه 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
2738
برای بواسیریایبوست؟؟؟؟دردبواسبرمییندازه؟؟؟

برای بواسیره.یبوست که گفتی خوبه فعلا.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
آره عزیزم

زنگ بزن داروخونه دکتر اشتهاردی توی  خیابون گاندی اون دارو دستساز دکتر روبیک به بو داره. بعد یه کم از نوع دردش بگو تا بگم شاید اصلا بواسیر نیست شقاق گرفته.

عزیزم انجیر بخر بجوشون خودشو با شربتش بده بخوره.روزی دو سه تا صبح ها ناشتا.خیلی کمکش میکنه  کا ...

عزیرم این فک کنم  برای یبوست خوب باشه این الان یبوس نیس بواسیــــرش که عودکرده درد میکنه شکمش رونه

2706